Материал-заказчика-2.jpg

Під матеріалом замовника маються на увазі залишки плитних матеріалів (ДСП, ДВП, МДФ, OSB, стільниць) із власного виробництва «ВіЯр». Тобто якщо після замовлення у нас, крім готових деталей, у вас лишається залишок, ви можете оформити на нього виробничі послуги, замовивши роботу з матеріалом замовника.

Як оформити виробничі послуги на матеріал замовника?

Оформити замовлення можна через онлайн-конструктор ViyarPro. Для цього потрібно вибрати опцію «матеріал замовника» на початку роботи з сервісом і задати параметри вашого залишка, а в примітках до замовлення вказати номер рахунку, за яким цей залишок придбаний.

Важливо! Щоб оформити замовлення деталей із залишка МДФ, ДСП, ДВП або OSB:

  • Якщо залишок не менше 1 м², його потрібно попередньо здати на склад залишків;

  • Якщо залишок менше 1 м², слід звернутися на ділянку підрізки.

Щоб оформити замовлення деталей із залишка стільниці, потрібно щоб залишок був не менше 1 м.п.

У роботу матеріал передають зі складу залишків. Якщо раніше ви встигли забрати звідти залишок, вам потрібно привезти матеріал на філію і знову здати його на склад залишків. Крім матеріалу, вам знадобиться оригінал рахунку, за яким він був придбаний, або наша наклейка на цій деталі.

Увага! Не приймаються в роботу залишки, які були в монтажі або постраждали від неправильного зберігання: набухлі, погнуті, биті і т. д. Також не приймаються в роботу матеріали, зняті з виробництва. Склад залишків не приймає на талон стяжки від наших замовлень, незалежно від розміру.

Після того як матеріал прийнятий, вам дадуть талон, з яким ви можете йти до менеджера і завершувати оформлення замовлення. Зверніть увагу: талон дійсний після дати виписки 6 днів. По закінченню шестиденного терміну зберігання залишки утилізують.

Якщо матеріал підходить для використання за всіма показниками, але його площа менше 1 м², його можна здати для обробки на ділянку підрізки.

`