Фасади фарбовані

Фасади фарбовані
Для виробництва фарбованих фасадів Bel Viso® ми використовуємо МДФ високої щільності від австрійського виробника Egger і лакофарбові матеріали італійського виробника Sayerlack. Sayerlack має міжнародний сертифікат EN 71-3 «Безпечність іграшок». Він підтверджує, що пофарбована поверхня після повного висихання не містить важких металів і може використовуватися для дитячих іграшок. А здоров’я дітей – дуже важливе.

При виготовленні фасадів використовується якісний затверджувач фарби, що створює захист від вигорання, та акрилові лаки, які не тьмяніють із часом. Виробництво Bel Viso® максимально автоматизоване, що пришвидшує виготовлення і мінімізує брак. Ми суворо дотримуємося міжнародних стандартів технології виробництва.

Для замовлення доступні понад 2600 кольорів (з каталогів RAL, WCP, NCS), різні покриття, більш ніж 60 типів фрезерувань, фрезеровані ручки, декоративні елементи, карнизи та плінтуси. Кілька шарів ЛФМ гарантують ідеально рівну поверхню і насичений колір. Щоб надати фасадам вишуканого старовинного вигляду, на матові поверхні можна нанести один із 7 кольорів патини.

Фарбовані фасади практичні в експлуатації, стійкі до вологи та високої температури.

Фарбовані фасади Bel Viso – ваш неповторний стиль у кольорах!

Переваги фарбованих фасадів Bel Viso®

Найвища якість

Ми використовуємо тільки якісні ЛФМ і суворо дотримуємося міжнародних стандартів технології виробництва.

Свобода дизайну

Велика варіативність товщин, >2600 кольорів, різні типи покриттів і фрезерувань. Реалізуємо всі ваші індивідуальні запити та знайдемо найкраще рішення!

10 років гарантії

Ми контролюємо кожен етап виробництва та якість готових виробів. Гарантія на всі фасади Bel Viso становить 10 років.


Швидке виконання замовлень

На виробництві працює велика команда професіоналів, а процес максимально автоматизований. Усе для того, щоб ви отримали фасади в найкоротші терміни.

Можливості фарбованих фасадів Bel Viso®
Варіативність товщин

Можливість замовлення фарбованих деталей у стандартних товщинах 3, 6, 8, 10, 12, 16, 19, 22, 25, 30, 38 мм дозволить реалізувати будь-який проєкт.

Вифарбовування зразка

Отримайте зразок кольору з вибраним покриттям, щоб наочно оцінити, як виглядатиме майбутній виріб.


Індивідуальне фрезерування


Дозволяє створювати унікальні дизайни за нестандартним кресленням або ескізом, враховуючи конкретні вимоги та ваші побажання.


Комплект для реставрації

Використовується при незначних пошкодженнях для підфарбовування фасадів. Для використання потрібно просто змішати вміст 2 ємностей.

Плінтуси та карнизи

Широкий асортимент плінтусів і карнизів допоможе завершити декоративне та функціональне оздоблення інтер'єру.


Різні типи покриття


Доступні такі типи покриттів: матове, глибокоматове, суперматове, Soft touch, глянець, White gloss, металіки та спецефект “Галактика”.


Ручки

Додайте до фарбованих фасадів фрезеровані та вмонтовані ручки на свій смак.


Інші види фасадів

Плівкові фасади Bel Viso®

Фасади шпоновані

Фасади Bel Viso Glass

Фасади Bel Viso® з HPL Fenix

Фасади Bel Viso® з HPL Arpa

`