Вакансії

Вакансії

Цінності – важлива складова роботи компанії, яка стає основою для формування надійної позиції на ринку і довгострокових відносин у колективі. Цінності "ВіЯр" – це принципи, якими ми керуємося в ухваленні рішень, це те, що ми цінуємо в співробітниках і що хочемо надавати своїм клієнтам.
6 цінностей – 6 принципів нашої роботи.
icon_trust_and_honesty

ДОВІРА І ЧЕСНІСТЬ

Дотримання зобов'язань, прозорість дій, чесність у відносинах із клієнтами та співробітниками.

icon_caring_for_people

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ

Своєю роботою та діями ми дбаємо про клієнтів і співробітників.

icon_command

КОМАНДНІСТЬ

Це взаємна відповідальність: робити свою частину роботи, думаючи про те, як вона позначиться на роботі інших і роботі команди в цілому, а також підтримувати одне одного. За успіх команди відповідає кожен із нас.

icon_performance

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ

Своїми діями ми прагнемо досягти максимального результату. Професійно підходячи до виконання будь-якої роботи, ми розуміємо, якого результату досягнемо.

icon_trust_and_honesty

РОЗВИТОК

Постійно покращуючи продукти та послуги, безперервно розвиваючись і впроваджуючи нові ідеї, вдосконалюючись завдяки розвитку колективу, ми стаємо кращими і не зупиняємося на досягнутому.

employee-reviews-img

Оцінити рівень роботи в компанії найкраще допомагають відгуки співробітників. Ми дуже цінуємо те, що нашим співробітникам хочеться поділитися історією своєї успішної кар'єри, подякувати компанії та назвати важливі для себе переваги.

photo-employee-melnychuk

Олег Трусов

Робота в сфері продажів

У своїй щоденній роботі ми керуємося принципами клієнтоорієнтованості. Сфера продажів стає дуже цікавою, коли маєш можливість підходити до роботи з позиції бізнесмена з достатнім рівнем автономності та орієнтації на результат І це стосується всіх ланок роботи з клієнтом, його бажаннями та планами. ВіЯр вчить правильно будувати довгострокові відносини з клієнтами: від консультації в шоу-румі до передачі готової продукції. А між усім відбувається ціла історія під назвою бізнес. Кілька років цілеспрямованої роботи на ВіЯр дали свої результати. Тут я знайшов сферу, в якій мені цікаво — просування і розвиток торговельної марки. Важливо вміти любити те, чим займаєшся і тоді тебе чекає успіх!

photo-employee-melnychuk

Микола Хромов

Історія успішної кар'єри, любов до своєї роботи

Моя правда полягає в тому, що з рядового співробітника за досить нетривалий час, я виріс до керівника напрямку виробництва. І особливих секретів тут немає. Бажання давати результат і любов до своєї справи, до свого продукту. За складом свого характеру і мислення я — розвиватель. А на ВіЯрі це цінується!

photo-employee-melnychuk

Роман Багрійчук

Актуальність роботи для молоді на виробництві та, що головне, в Україні

Моє покоління все частіше дивиться в бік Європи, не помічаючи тих великих можливостей, які вже давно є в Україні. ВіЯр, як на мене, це Європа в Україні. За всіма показниками: ставлення до якості виробництва та продукту, безпеки праці та звичайно матеріальної винагороди за роботу. Коли працюєш на результат — на ВіЯр перед тобою відкриваються великі можливості.

photo-employee-melnychuk

Ольга Мельничук

Формування команди на виробництві та в офісі, стабільність роботи — це впевненість у завтрашньому дні

За роки роботи в «ВіЯр» я бачу постійний прогрес у розвитку компанії і побудові сильної команди. «ВіЯр» орієнтується на постійний прогрес і результативність своїх співробітників, тому велика увага у нас приділяється адаптації, навчанню та професійного вдосконалення. Ми прагнемо будувати довгострокові відносини з співробітниками, а для цього зі свого боку робимо все можливе для впевненості в завтрашньому дні для кожного співробітника.

«ВіЯр» - це понад 4400 співробітників, це команда професіоналів, які об'єднані загальними цінностями, командним духом, це сучасна корпоративна культура і бажання кожен день ставати кращими і досягати поставлених цілей. Приєднуйся і ти до нашої команди!

corporate_culture_icon
Сучасна корпоративна культура
corporate_discounts_icon
Корпоративні знижки для співробітників
comfortable_offices_icon
Комфортні та сучасні офіси
profession_without_work_experience_icon
Отримання професії без досвіду роботи
decent_salary_icon
Гідна заробітна плата
special_clothes_icon
Спецодяг для працівників виробництва і складі
interesting_tasks_icon
Цікаві завдання
career_icon
Кар'єрне зростання
corporate_library_icon
Корпоративна бібліотека
without_dress_code_icon
Відсутність дрес-коду
training_and_education_icon
Тренінги та навчання
corporate_footbal_icon
Корпоративний чемпіонат із футболу
Старт кар’єри

Старт кар’єри

Ми відкриті для усіх співробітників – як професіоналів із досвідом роботи, так і новачків. Головне – це бажання вчитися нового та розвиватися. Всього іншого ми з радістю навчимо: в компанії на постійній основі проводиться навчання для нових співробітників і тренінги підвищення кваліфікації.

"ВіЯр" зацікавлений у підвищенні рівня професіоналізму своїх співробітників, тому ми з радістю допомагаємо їм розкрити свій потенціал і знайти справжнє покликання. На постійній основі ми проводимо різнопланові навчальні заходи і майстер-класи (всередині компанії та за її межами). Ми запрошуємо зовнішніх тренерів для проведення тренінгів та беремо участь у відкритих заходах. Це допомагає нашим співробітникам набувати нових навичок і реалізовувати успішні проекти.

У компанії створена виробнича школа, в якій ми активно проводимо навчання для нових співробітників. Викладачами є наші найкращі фахівці, які діляться досвідом і навчають працювати з виробничим обладнанням.

Всі охочі можуть скористатися корпоративною бібліотекою. Ми вже зібрали книги з маркетингу, продажів, переговорів, управління, менеджменту, книги з історіями успіху провідних компаній і книги з саморозвитку. Щомісяця ми поповнюємо бібліотеку новими виданнями бізнес-напряму.

Ми багато подорожуємо, відвідуємо виробництва наших партнерів і меблеві виставки в різних куточках світу. Залучаємо до екскурсій наших менеджерів, що дозволяє їм розширювати знання: ближче знайомитися з етапами виробництва, перевагами і властивостями продукту.

Виробничі потужності "ВіЯр" представлені сучасним обладнанням із цифровим керуванням груп Homag, IMA і Biesse. Компанія надає можливість кожному співробітнику навчитися працювати на професійному обладнанні, розглянути теорію управління, а також механічні та електричні аспекти машин. Це дозволяє співробітникам на практиці відчути, як легко та зручно працювати на автоматизованому обладнанні європейського класу.

Наш великий, молодий і дружний
колектив активно проводить своє дозвілля

Серед наших активностей внутрішній футбольний чемпіонат, спортивні забіги, веломарафон "Київська сотка", дитячі ранки і новорічний корпоратив, на якому зустрічаються колеги з усіх філій. Разом із компанією ми відзначаємо професійні свята, 8 Березня, День вишиванки, День захисника України, а також дні народження наших філій і багато іншого. Ми беремо участь у міських соціальних активностях ("Пробігу під каштанами", "Велодні" та інше). І це не межа! Щороку наш список активностей поповнюється, ми запускаємо нові цікаві проекти і запрошуємо всіх охочих долучатися до нашого цікавого та яскравою корпоративного життя.

our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
`