Вакансії

Вакансії

Цінності

Цінності – важлива складова роботи компанії, яка стає основою для формування надійної позиції на ринку і довгострокових відносин у колективі. Цінності "ВіЯр" – це принципи, якими ми керуємося в ухваленні рішень, це те, що ми цінуємо в співробітниках і що хочемо надавати своїм клієнтам.
6 цінностей – 6 принципів нашої роботи.
icon_trust_and_honesty

ДОВІРА І ЧЕСНІСТЬ

Дотримання зобов'язань, прозорість дій, чесність у відносинах із клієнтами та співробітниками.

icon_caring_for_people

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ

Своєю роботою та діями ми дбаємо про клієнтів і співробітників.

icon_command

КОМАНДНІСТЬ

Це взаємна відповідальність: робити свою частину роботи, думаючи про те, як вона позначиться на роботі інших і роботі команди в цілому, а також підтримувати одне одного. За успіх команди відповідає кожен із нас.

icon_performance

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ

Своїми діями ми прагнемо досягти максимального результату. Професійно підходячи до виконання будь-якої роботи, ми розуміємо, якого результату досягнемо.

icon_trust_and_honesty

РОЗВИТОК

Постійно покращуючи продукти та послуги, безперервно розвиваючись і впроваджуючи нові ідеї, вдосконалюючись завдяки розвитку колективу, ми стаємо кращими і не зупиняємося на досягнутому.

Відгуки співробітників

employee-reviews-img

Оцінити рівень роботи в компанії найкраще допомагають відгуки співробітників. Ми дуже цінуємо те, що нашим співробітникам хочеться поділитися історією своєї успішної кар'єри, подякувати компанії та назвати важливі для себе переваги.

photo-employee-melnychuk

Олег Трусов

Робота в сфері продажів

У своїй щоденній роботі ми керуємося принципами клієнтоорієнтованості. Сфера продажів стає дуже цікавою, коли маєш можливість підходити до роботи з позиції бізнесмена з достатнім рівнем автономності та орієнтації на результат І це стосується всіх ланок роботи з клієнтом, його бажаннями та планами. ВіЯр вчить правильно будувати довгострокові відносини з клієнтами: від консультації в шоу-румі до передачі готової продукції. А між усім відбувається ціла історія під назвою бізнес. Кілька років цілеспрямованої роботи на ВіЯр дали свої результати. Тут я знайшов сферу, в якій мені цікаво — просування і розвиток торговельної марки. Важливо вміти любити те, чим займаєшся і тоді тебе чекає успіх!

photo-employee-melnychuk

Микола Хромов

Історія успішної кар'єри, любов до своєї роботи

Моя правда полягає в тому, що з рядового співробітника за досить нетривалий час, я виріс до керівника напрямку виробництва. І особливих секретів тут немає. Бажання давати результат і любов до своєї справи, до свого продукту. За складом свого характеру і мислення я — розвиватель. А на ВіЯрі це цінується!

photo-employee-melnychuk

Роман Багрійчук

Актуальність роботи для молоді на виробництві та, що головне, в Україні

Моє покоління все частіше дивиться в бік Європи, не помічаючи тих великих можливостей, які вже давно є в Україні. ВіЯр, як на мене, це Європа в Україні. За всіма показниками: ставлення до якості виробництва та продукту, безпеки праці та звичайно матеріальної винагороди за роботу. Коли працюєш на результат — на ВіЯр перед тобою відкриваються великі можливості.

photo-employee-melnychuk

Ольга Мельничук

Формування команди на виробництві та в офісі, стабільність роботи — це впевненість у завтрашньому дні

За роки роботи в «ВіЯр» я бачу постійний прогрес у розвитку компанії і побудові сильної команди. «ВіЯр» орієнтується на постійний прогрес і результативність своїх співробітників, тому велика увага у нас приділяється адаптації, навчанню та професійного вдосконалення. Ми прагнемо будувати довгострокові відносини з співробітниками, а для цього зі свого боку робимо все можливе для впевненості в завтрашньому дні для кожного співробітника.

Переваги

«ВіЯр» - це більше 2000 співробітників, це команда професіоналів, які об'єднані загальними цінностями, командним духом, це сучасна корпоративна культура і бажання кожен день ставати кращими і досягати поставлених цілей. Приєднуйся і ти до нашої команди!

corporate_culture_icon
Сучасна корпоративна культура
corporate_discounts_icon
Корпоративні знижки для співробітників
comfortable_offices_icon
Комфортні та сучасні офіси
profession_without_work_experience_icon
Отримання професії без досвіду роботи
decent_salary_icon
Гідна заробітна плата
special_clothes_icon
Спецодяг для працівників виробництва і складі
interesting_tasks_icon
Цікаві завдання
career_icon
Кар'єрне зростання
corporate_library_icon
Корпоративна бібліотека
without_dress_code_icon
Відсутність дрес-коду
training_and_education_icon
Тренінги та навчання
corporate_footbal_icon
Корпоративний чемпіонат із футболу
Старт кар’єри

Старт кар’єри

Ми відкриті для усіх співробітників – як професіоналів із досвідом роботи, так і новачків. Головне – це бажання вчитися нового та розвиватися. Всього іншого ми з радістю навчимо: в компанії на постійній основі проводиться навчання для нових співробітників і тренінги підвищення кваліфікації.

Навчання

"ВіЯр" зацікавлений у підвищенні рівня професіоналізму своїх співробітників, тому ми з радістю допомагаємо їм розкрити свій потенціал і знайти справжнє покликання. На постійній основі ми проводимо різнопланові навчальні заходи і майстер-класи (всередині компанії та за її межами). Ми запрошуємо зовнішніх тренерів для проведення тренінгів та беремо участь у відкритих заходах. Це допомагає нашим співробітникам набувати нових навичок і реалізовувати успішні проекти.

Навчання
У компанії створена виробнича школа, в якій ми активно проводимо навчання для нових співробітників. Викладачами є наші найкращі фахівці, які діляться досвідом і навчають працювати з виробничим обладнанням.

Всі охочі можуть скористатися корпоративною бібліотекою. Ми вже зібрали книги з маркетингу, продажів, переговорів, управління, менеджменту, книги з історіями успіху провідних компаній і книги з саморозвитку. Щомісяця ми поповнюємо бібліотеку новими виданнями бізнес-напряму.

Ми багато подорожуємо, відвідуємо виробництва наших партнерів і меблеві виставки в різних куточках світу. Залучаємо до екскурсій наших менеджерів, що дозволяє їм розширювати знання: ближче знайомитися з етапами виробництва, перевагами і властивостями продукту.

Обладнання і виробництво

Виробничі потужності "ВіЯр" представлені сучасним обладнанням із цифровим керуванням груп Homag, IMA і Biesse. Компанія надає можливість кожному співробітнику навчитися працювати на професійному обладнанні, розглянути теорію управління, а також механічні та електричні аспекти машин. Це дозволяє співробітникам на практиці відчути, як легко та зручно працювати на автоматизованому обладнанні європейського класу.

Наші активності

Наш великий, молодий і дружний
колектив активно проводить своє дозвілля

Серед наших активностей внутрішній футбольний чемпіонат, спортивні забіги, веломарафон "Київська сотка", дитячі ранки і новорічний корпоратив, на якому зустрічаються колеги з усіх філій. Разом із компанією ми відзначаємо професійні свята, 8 Березня, День вишиванки, День захисника України, а також дні народження наших філій і багато іншого. Ми беремо участь у міських соціальних активностях ("Пробігу під каштанами", "Велодні" та інше). І це не межа! Щороку наш список активностей поповнюється, ми запуск