Про компанію

Компанія "ВіЯр" – це команда професіоналів, просторі та затишні виставкові зали, великі складські площі з багатотисячним асортиментом, виробничі цехи з сучасним обладнанням та клієнтоорієнтовані сервіси.

Головною цінністю компанії "ВіЯр" являються працівники. Наш персонал ініціативний, комунікабельний, відповідальний, результативний, постійно вдосконалює свій професійний та особистісний рівень. Співробітники ефективно взаємодіють між собою, добре працюють в команді та досягають поставлених цілей разом з компанією. Політика компанії спрямована на постійний розвиток. Ми вдосконалюємо свої виставкові заходи, облікові системи, складське та виробниче обладнання та надавані послуги. Дотримання стандартів якості продукції та послуг, взаємоповага, сумлінність, виконання всіх взятих на себе зобов'язань, відкритість по відношенню до клієнтів, партнерів і конкурентів – основні принципи роботи компанії.

Співробітники нашої компанії постійно стежать за світовими тенденціями та технологіями, впроваджуючи кращі та сучасні наробки у свою діяльність. Одним з ключових принципів роботи компанії є новаторство. Ми постійно шукаємо нові ідеї, технології, матеріали. Співробітники компанії відвідують світові профільні виставки, вивчають нові технології та методики виробництва, з метою впровадження кращих наробок і пропозицій у свою діяльність. Ми спостерігаємо тенденції та новинки на ринку меблевих комплектуючих, і пропонуємо найкращі з них своїм клієнтам, постійно оновлюючи свій асортимент.

Клієнтами компанії "ВіЯр" є спеціалізовані торгові компанії, виробничі підприємства, мебляри-підприємці та роздрібні покупці, що виробляють меблі. Компанія "ВіЯр" надає своїм клієнтам: асортимент – увесь спектр продукції для виробництва корпусних меблів різних виробників і цінових діапазонів, доступні ціни, тільки якісні та екологічні матеріали; наявність – великі складські запаси товару, що дозволяють мати завжди в наявності товар, незважаючи на сезонність; виробничі послуги – обробка плитних матеріалів європейської фабричної якості в короткі строки; доставка - надійні і своєчасні логістичні послуги; послуги - клієнтоорієнтований сервіс, швидке та якісне обслуговування, робота кваліфікованого персоналу, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Будем раді бачити Вас серед наших клієнтів!


`