Фасади Bel Viso® з HPL Fenix

Фасади Bel Viso® з HPL Fenix
HPL Fenix – це ламінат високого тиску, виготовлений шляхом одночасного впливу тепла і тиску, що дозволяє отримати однорідний непористий виріб високої щільності. Серцевина складається з паперу, просоченого термореактивними смолами. Зовнішня поверхня виготовлена з паперової підкладки, обробленої акриловими смолами. Вони наносяться на підкладку як багатошарове покриття, затверділе і зафіксоване шляхом електронно-променевої сушки.

Фасади Fenix – це фасади на основі МДФ австрійського виробника Egger, покриті нанотехнологічним HPL Fenix. Вони унікальні тим, що при появі дрібних подряпин поверхня легко відновлюється під впливом високих температур. HPL Fenix перетворює будь-яке середовище на місце справжнього комфорту й естетичного задоволення. Все завдяки інноваційним матеріалам із чудовими характеристиками. Anti-fingerprint поверхня надзвичайно матова та приємна на дотик.

Фасади Fenix створені, щоб красиво та функціонально поєднуватися з різними меблями та оздобленням інтер’єру. Суперматові поверхні підходять для оформлення житлових приміщень, а також офісів, ТЦ, закладів HoReCa. Цей інноваційний матеріал можна наносити як вертикально, так і горизонтально. Колекція налічує 36 різноманітних декорів.

Інноваційна розробка команди Bel Viso® – збірні фасади Fusion із дубовою ручкою. В основі фасаду – МДФ-плита, обрамлена дерев’яним брусом по периметру і покрита наноматеріалом Fenix з обох сторін.

Створіть атмосферу затишку й тепла з фасадами Bel Viso® з HPL Fenix!

Унікальна здатність до регенерації

Переваги фасадів Bel Viso® з HPL Fenix

Практичність в експлуатації

Це інноваційний матеріал, створений для внутрішнього оздоблення інтер’єрів, що підходить як для вертикального, так і для горизонтального застосування.

Підвищена стійкість до УФ-випромінювання

Матеріал зберігає колір і властивості під впливом непрямих сонячних променів, уникаючи вигорання та зміни зовнішнього вигляду.

Стійкість до механічних пошкоджень

HPL Fenix має високу стійкість до мікроподряпин і зносу. Під час інтенсивного використання фасади зберігають ідеальний стан.


Стійкість до вологи та барвників

Фасади чудово підходять для приміщень із високим рівнем вологості (кухонь, ванних кімнат тощо). HPL Fenix зберігає свою структуру, колір та інші характеристики.

Суперматова поверхня – 0 gloss

Під мікроскопом поверхня Fenix виглядає нерівною, як ландшафт із піками та западинами. Світло не відбивається від неї, а розсіюється, роблячи матеріал суперматовим.На ньому не залишаються відбитки пальців.

Стійкість до високих температур

Фасади витримують температуру до 160°C. У разі пожежі Fenix загоряється лише за дуже високих температур, не розм'якшується. Вогнестійкі HPL мають властивості, що сповільнюють поширення полум'я. Стандартний тип ламінату відповідає вимогам єврокласу D.

Гарантія 10 років

Ми контролюємо кожен етап виробництва та якість готових виробів. Гарантія на всі фасади Bel Viso® становить 10 років.


Простота догляду

Для догляду за фасадами Fenix достатньо вологої ганчірки, змоченої теплою водою, або меламінової губки.


Можливості для фасадів Bel Viso® з HPL Fenix

Лазерне крайкування

Декоративна сторона і торці виглядають як єдине ціле, немає клейових швів, жовтизни та потемніння. Вода не проникає у шви, тому фасади служать довше.

Двостороннє покриття

Замовляйте фасади з наноматеріалом Fenix як з лицевої, так і з тильної сторони.

Алюмінієві ручки

Додайте до фасадів врізні ручки на свій смак. Також доступні фрезеровані ручки у фасадах Fenix Fusion.


Експрес-виготовлення

Скориставшись послугою експрес-виробництва, ви отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни.

Декоративні профілі Lambert

Додайте фасадам унікальності з декоративними профілями Lambert. Доступні 4 кольори (золото поліроване, срібло матове, хром, чорний матовий) і 2 товщини (5 та 10 мм).

Інші види фасадів

Фасади фарбовані

Плівкові фасади Bel Viso®

Фасади шпоновані

Фасади Bel Viso Glass

Фасади Bel Viso® з HPL Arpa

Фасади акрилові Crystal

`