Фасади акрилові Crystal

Фасади акрилові Crystal

Фасади Crystal виготовляються з акрилових МДФ-панелей Rauvisio Crystal від німецької компанії Rehau. Матеріал поєднує високоякісну імітацію скла з чудовими експлуатаційними властивостями. Візуальні та тактильні характеристики поверхонь перевищують усі очікування і зберігаються довгі роки, як і сама якість фасадів. Цей матеріал візуально не відрізняється від скла, однак його полімерні властивості компенсують усі недоліки у виробництві й експлуатації.

Інноваційні матеріали для поверхонь Rauvisio – це поєднання функціональності й довговічності з безмежними дизайнерськими можливостями. Підбираєте меблеві фасади для кухні, ванної кімнати, вітальні, офісу, ресторану чи магазину? З нашими полімерними матеріалами для поверхонь ви зможете втілити в життя всі свої креативні ідеї!

За привабливістю панелі Rauvisio Crystal не поступаються справжньому склу і водночас мають численні переваги. Вони стійкіші до пошкоджень і значно легші, ніж скло. До того ж панелі стійкі до появи подряпин та відрізняються надзвичайно широкими можливостями обробки. За наявності звичайних деревообробних інструментів можна забути про небезпеку пошкодження та брак. Rauvisio Crystal легко піддається фрезеруванню та ідеально поєднується з фоновим підсвічуванням.

Втілюйте найвишуканіші ідеї з акриловими фасадами Bel Viso®!

Вишуканість має форму

Переваги фасадів Crystal

Простота в догляді та гігієнічність

Завдяки гігієнічній поверхні без пор фасади легко очищати, що особливо важливо для кухонь, ванних кімнат, дитячих садків, медичних закладів тощо.

Висока міцність

Фасади витримують різні види фізичного зносу, ударів і тиску. Це забезпечує їх довговічність і надійність при щоденному використанні.

Стійкість до механічних пошкоджень

Висока стійкість до подряпин і стирання гарантує тривалу експлуатацію ваших фасадів.

Простота обробки

Матеріал можна обробляти інструментами для роботи з деревом.

Імітація скла

Візуально поверхня імітує наклеєне скло. Водночас матеріал у 10 разів міцніший, ніж звичайне скло.

Можливість робити надписи

Залишайте надписи маркерами для білої дошки (на глянцевих поверхнях) або крейдою (на матових поверхнях).

Гомогенна поверхня

Однорідна поверхня з ефектом лотоса не дозволяє рідині розтікатися і легко миється. Втім, не слід використовувати абразивні мийні засоби та губки: так захисний лак може втратити свої властивості.

Гарантія 10 років

Ми контролюємо кожен етап виробництва та якість готових виробів. Гарантія на всі фасади Bel Viso® становить 10 років.

Можливості для фасадів Crystal
Ручки

Додайте до фасадів врізні ручки для зручного відкривання.

Широкий асортимент

Пропонуємо великий вибір декорів: уніколори (для кожного матового декору є відповідний глянцевий), фантазійні (дерево, мармур, камінь), дзеркальні.

Лазерне крайкування

Декоративна сторона і торці виглядають як єдине ціле, немає клейових швів, жовтизни та потемніння. Вода не проникає у шви, тому фасади служать довше.

Фаска 45°

Щоб підкреслити ефект глибини та надати фасадам максимально елегантного вигляду, ми фрезеруємо деталі під кутом 45°.

Інші види фасадів
Фасади фарбовані

Плівкові фасади Bel Viso®

Фасади шпоновані

Фасади Bel Viso Glass

Фасади Bel Viso® з HPL Fenix

Фасади Bel Viso® з HPL Arpa

`