Наше оборудование

OBORUDOVANIE.png

Послуги з обробки плитних матеріалів, що надаються компанією "ВіЯр", здійснюються на обладнанні з цифровим комп'ютерним управлінням і сучасним програмним забезпеченням. Така автоматизація дозволяє мінімізувати вплив людського фактору при виготовленні деталей і надавати високоякісні послуги.

Компанія "ВіЯр" інвестує в нове сучасне обладнання з метою підвищення якості послуг. Ми прагнемо мінімізувати помилки і кількість браку, щоб кінцевий продукт, який Ви отримаєте, був найвищої якості. Для надання послуг ми використовуємо нові моделі німецького обладнання промислового класу, що дозволяє робити меблеві заготовки фабричної європейської якості.

Компанія "ВіЯр" здійснює порізку плитних матеріалів на новітньому обладнанні групи Homag – лідера світових виробників автоматичних пристроїв для точного розкрою плит. Це сучасні пиляльні центри, які дозволяють робити розпил ДСП, ДВП, МДФ і стільниць з точними розмірами і високою якістю. Дане обладнання дозволяє здійснювати порізку з правильною геометрією деталей і мінімумом відколів, а також виготовляти деталі з точними розмірами з мінімальним відхиленням + 0,1 мм.

Кромкування деталей проводиться на німецьких високотехнологічних кромкувальних верстатах Homag і Brandt. Ми виконуємо якісні послуги поклейки меблевих заготовок крайкою ПВХ, ABS і пластиком на прямолінійних і криволінійних деталях. Автоматичне видалення сколів і сходинок від підрізної пилки перед приклеюванням кромки за рахунок застосування пріфуговочного агрегату, дозволяє поліпшити якість поклейки і, відповідно, кінцевого продукту, що виготовляється Вами. Дане обладнання дозволяє забезпечити мінімальний клейовий шов з оптимальною якістю.

Для виготовлення криволінійних деталей і сверловки високої якості ми працюємо на обладнанні німецької фірми Weeke. Цей пристрій забезпечує високу точність при виготовленні деталей, дозволяє обробляти вироби будь-якої складності і робити якісне фрезерування криволінійних деталей, сверловку (присадку) і автоматичне пазування плитних матеріалів (в тому числі криволінійне). Завдяки цьому обладнанню, ми забезпечуємо ідеальну точність присадки для того, щоб Ви змогли максимально точно і в найкоротші терміни зібрати меблі.

Також ми надаємо послуги: по врізці мийки і плити, стяжці плитних матеріалів, всі види обробки стільникової плити і глибокотектсурного ДСП (Cleaf), порізку і складання розсувних і алюмінієвих систем та інше.

Використовуючи новітнє обладнання з усього світу, компанія "ВіЯр" забезпечує найвищу якість і точність послуг, що виконуються в найкоротші терміни. Завдяки цьому ми допоможемо Вам втілити в життя найсміливіші ідеї та зробити меблі, що відповідають європейським стандартам якості!

`