Виробник Triston

Виробник Triston
Виробник Triston

TRISTONE — оптимальний вибір для ваших інтер’єрів

TRISTONE® — це преміальний продукт, який виготовляється за інноваційними технологіями на сучасному обладнанні останнього покоління.

Бренд належить південнокорейській корпорації LION CHEMTECH, яка стоїть в одному ряду з LG та Samsung. LION CHEMTECH — це вузькоспеціалізоване підприємство, що виготовляє акрилові поверхні. Популярність штучного каменю пояснюється його високими споживчими властивостями та якістю світового рівня.

Triston.jpg

Успішна знахідка

З 1973 року компанія LION CHEMTECH постійно прагнула пошуку порівняно недорогого оздоблювального матеріалу, виробництво, обробка та використання якого було б повністю безпечним для людини та довкілля. TRISTONE® відповідає нормі UNE-EN ISO 1186, що дозволяє його використовувати на підприємствах громадського харчування та харчової промисловості

Triston.jpg

100% акрил

Винайдений в дослідницьких лабораторіях компанії LION CHEMTECH, камінь TRISTONE® є незамінним у різних конструкціях сучасних меблів та елементів інтер’єру. З 2002 року штучний камінь виготовляється з високоякісної сировини та 100 % акрилу. Він складається на 2/3 із природних мінеральних речовин та на 1/3 із високоякісних акрилових смол.

Triston.jpg

Переваги матеріалу

TRISTONE® є екологічним, гігієнічним, непористим, твердим, довговічним матеріалом, який не вбирає жодних забруднень і за яким легко доглядати в побуті.

Камінь має здатність до термоформінгу: при створенні з нього вигнутих деталей, під впливом тепла та певних зусиль не утворює тріщин, що пояснюється особливим складом його сполучного матеріалу.

Безшовне з’єднання листів TRISTONE® — ще одна перевага, оцінена багатьма фахівцями, оскільки не існує обмежень у масштабах виробу. Він може бути будь-яких розмірів і водночас здаватися монолітним.

Розумна палітра кольорів

Широка колірна гама від базових кольорів до кольорів із прозорими вкрапленнями дозволяє чудово поєднувати вироби з іншими предметами інтер’єру. При створенні декорів використовуються стійкі харчові натуральні пігменти, безпечні для здоров’я людини.

У розумній палітрі TRISTONE® зібрані лише ті кольори та малюнки, які мають попит. Завдяки цьому компанія не витрачає додаткові ресурси на виробництво та ведення бізнесу й пропонує високоякісний матеріал за доступною ціною з гарантією в 15 років.

Відкрийте доступну розкіш з акриловим каменем TRISTONE®!

`