Виробник Thermoplast

Виробник Thermoplast
Виробник Thermoplast

THERMOPLAST: інноваційні профілі широкого застосування

Компанія THERMOPLAST – це провідний виробник профілів із пластмас, продукція якого добре відома в понад 30 країнах у всьому світі. Основними групами товарів є технічні та меблеві профілі, а також стрічки для огорож. Над якістю та інноваційністю кожного продукту працюють конструкторське бюро й лабораторія, адже виробник робить ставку саме на нові технології й постійне вдосконалення.

THERMOPLAST-1.jpg

30 років розвитку

Історія компанії почалася в 1989 році в польському місті Лібйонж. Спочатку спільне польсько-швейцарське підприємство займалося виготовленням віконних профілів, а також проектуванням і виробництвом спеціальних форм для екструзії (фільєр). Потім, в 1994 і 1998 роках, запустили виробництво меблевих і технічних профілів.

Упродовж тривалого періоду THERMOPLAST був лідером у виробництві вікон, однак згодом згорнув його, щоби зосередитися саме на виготовленні фільєр і пластмасових профілів.

THERMOPLAST-2.jpg

Компанія сьогодні

Завдяки високій якості і клієнтоорієнтованості бренд добре відомий за межами Польщі, зокрема і в Україні. Експорт становить 60% всіх продажів. Сьогодні THERMOPLAST – це 20 сучасних виробничих ліній. Для виготовлення профілів фахівці компанії використовують 15 видів пластмас (ПВХ, АБС та інших) від найнадійніших постачальників. Власна лабораторія і змішувачі дають змогу отримувати якісні матеріали з потрібними пропорціями складників. Виробничі потужності компанії дають змогу впродовж року переробити 12 мільйонів кілограм пластмас і виготовити 50 мільйонів погонних метрів профілів.

THERMOPLAST-3.jpg

Одна з найголовніших цінностей THERMOPLAST – це орієнтація на клієнтів. Компанія уважно аналізує їхні запити й побажання, а також реалізує індивідуальні замовлення. З кожним клієнтом працює ціла команда професіоналів. Усі етапи співпраці – від консультацій на різних мовах до виготовлення профілів, їхньої подальшої обробки та транспортування, – відповідають найвищим стандартам обслуговування.

Технології та інновації

THERMOPLAST – це не тільки добросовісний виробник і надійний постачальник, а й новатор у своїй сфері. Компанія розширює співпрацю з науково-дослідними інститутами, навчальними закладами та професійними організаціями. За впровадження інновацій також відповідає спеціальний департамент R&D (від англ. «Research and development» – дослідження й розвиток). Його фахівці займаються перспективними розробленнями й модернізацією виробництва.

THERMOPLAST-4.jpg

Продукція THERMOPLAST відповідає всім міжнародним вимогам: майже 20 років тому компанія однією з перших у Польщі впровадила стандарт ISO 9001 PN. Крім того, вона приділяє особливу увагу бережливому виробництву, яке полягає у відмові від небезпечних речовин і добавок. Усі відходи підлягають сортуванню, після чого їх повертають у виробничий цикл.

THERMOPLAST-5.jpg

У «ВіЯр» ви можете придбати кухонні плінтуси THERMOPLAST, завдяки яким з'єднання між стільницями і стінами будуть надійними й естетичними. Їхня конструкція гарантує простий монтаж і щільне прилягання бортиків до обох поверхонь. Виробник пропонує найбільший на ринку асортимент плінтусів для стільниць і фурнітури, яка потрібна для їхньої установки (внутрішніх і зовнішніх кутів, з'єднувачів, заглушок). Їх виготовляють із високоякісних матеріалів у широкій палітрі декорів, здатних припасти до смаку найвимогливіших клієнтів.

`