Виробник Starke

Виробник Starke
Виробник Starke

Starke – краса й сила розсувних систем

По-справжньому стильні й надійні меблеві рішення завжди відрізняються простотою й довговічністю. Торгова марка Starke доводить цей факт, пропонуючи надійні та естетичні розсувні системи для шаф-купе.

Starke – це бренд, що лідирує на українському ринку з-поміж розсувних систем, який міцно там закріпився завдяки високій якості, оригінальності та надійності.

Starke раздвижные системы.jpg

Переваги бренду

Зручно, функціонально і вигідно – три головні слова, які відображають цінності бренду Starke для своїх споживачів. Перевірена сировина, сучасна технологія анодування й ефективна конструкція дають змогу створювати з профілю Starkе розсувні двері заввишки до 3500 мм, завширшки до 1500 мм, вагою до 80 кг. Якісні роликові механізми забезпечують плавність і безшумність ходу дверного полотна, виключають прогинання й деформацію фасадів та інші небажані проблеми.

Також до переваг продукції Starkе можна віднести простоту в установці й регулюванні, безпеку й довговічність експлуатації. Фабричні тестування розсувних систем за кількістю циклів відкривання й закривання, без погіршення робочих показників, підтверджують гарантію бездоганної експлуатації систем у побуті не менше 10 років.

Профиль Starke.jpg.jpg Профиль Starke.jpg

Асортимент розсувних систем

Асортимент бренду представляє класичні та трендові декори профілів. Це дає змогу створювати меблі для будь-яких інтер'єрів, якою б не була ваша задумка.

Бренд Starke виготовляє нижньоопорні, верхньоопорні, складні, підвісні й розпашні системи дверей для шаф-купе й міжкімнатних дверей і перегородок. Особливості конструкцій:

  • У нижньоопорних, або вбудованих системах, усе навантаження дверей йде на нижній ходовий профіль.

  • У верхньоопорних системах двері навішуються на верхній ходовий профіль.

  • У складних системах при відкриванні дверні стулки складаються, при закриванні  – знаходяться на одному рівні.

  • Підвісні системи підвішуються до направляючої, яка закріплена на стіні.

  • Розпашні системи відчиняються завдяки спеціальним поворотним механізмам.

Frame 2 (12).jpg

Широкі можливості

Один із найважливіших складників успіху – обґрунтована впевненість і бажання приносити користь. Стильні та функціональні рішення розсувних систем, оптимальний асортимент видів профілів, великий спектр покриттів – усе це дає можливість виробникам меблів задовольнити найвишуканіші вимоги замовників. Вироби повною мірою відповідають світовим тенденціям меблевого ринку й новітнім інженерним досягненням у сфері меблевих комплектуючих.

Starke раздвижные системы.jpg
`