Виробник Ricci

Виробник Ricci
Виробник Ricci

Ricci – стільниці італійської якості

Компанія Ricci Egidio була заснована в 1976 році в італійському муніципалітеті Валлефолья, провінція Пезаро й Урбіно. За понад сорок років свого існування вона міцно закріпилася на італійському ринку меблевих комплектуючих і зайняла свою нішу на світовому ринку.

коллаж_1 (1).jpg

У виробництві спочатку зробили ставку на автоматизацію процесів: ще в 1976 році тут почали використовувати автономні деревообробні машини, а незабаром їх уже замінили технологічні установки безперервної дії.

Компанія спеціалізується на виробництві й реалізації продукції пост- і прессформінгу, використовуючи в її виготовленні декоративні паперово-шаруваті HPL/CPL пластики найкращих виробників. Сьогодні Ricci – провідний в Італії виробник різноманітних настінних панелей, стільниць, декоративних елементів для оздоблення інтер'єру та виробництва меблів.

коллаж_2.jpg

Компанія Ricci Egidio виробляє як стільниці постформінг, так і з ABS-крайкою. В асортименті «ВіЯр» представлені вишукані декори італійських стільниць, які стануть відмінним рішенням для будь-якої сучасної кухні.

`