Виробник Rejs

Виробник Rejs
Виробник Rejs

Rejs – ваша ставка на якість!

Rejs – один з найбільших польських виробників меблевої фурнітури, популярної у всій Європі. Компанія спеціалізується на виробництві сушок для посуду, карго, піддонів для сушки, рейлінгових систем та інших комплектуючих.

Rejs.png

Понад 20 років успіху

Компанія Rejs була заснована 1993 року й спочатку була маленьким сімейним підприємством. Але за роки роботи встигла стати великою та стабільною організацією, що заробила свою репутацію завдяки якості продукції. Доступні ціни, лаконічний дизайн, швидкі терміни доставки та виконання замовлень вивели бренд на європейський ринок. Компанія часто бере участь у міжнародних виставках і конкурсах, а також має понад 30 нагород у галузі виробництва меблевих аксесуарів.

Багаторічний досвід роботи, кваліфіковані спеціалісти, сучасне промислове обладнання та технології виробництва дозволяють компанії впевнено почуватися на конкурентному ринку. Головна мета Rejs – пропонувати покупцеві якісну продукцію за прийнятною ціною.

У нашому арсеналі є широкий асортимент продукції від Rejs: починаючи від наповнення для кухонних меблів і закінчуючи рейлінгами та кріпленнями. Ретельний контроль якості товарів, розуміння потреб споживача та швидка реакція на зміни ринку дозволяють компанії розвиватися і покращувати свої продукти.

Rejs.jpg

Фурнітура для кухні

Бренд виробляє механізми для висувних систем, карго, сушки, піддони й рейлінгові системи. Великий асортимент товарів дозволяє вибрати саме те, що необхідно вам. Основні матеріали для виробництва: сталь, алюміній, дріт.

Створюйте комфортний і практичний простір разом з «ВіЯр»!

Rejs.jpg
`