Виробник Rehau

Виробник Rehau
Виробник Rehau

«REHAU» – інноваційні рішення для вашого будинку!

Компанія «REHAU» в Україні – це провідний виробник не тільки систем віконних профілів, але й цілого спектра продукції, якою користуються мільйони людей усього світу. «REHAU» – це провідний постачальник сантехнічного та опалювального обладнання, товарів для авто- й електропромисловості, будівництва, технологій для обробки стічних вод і очищення довкілля, технологій для медицини й меблевої індустрії.

Багаторічний досвід

Компанія пройшла шлях від невеликої німецької фірми до інтернаціональної корпорації. Вона має величезну практику в галузі управління, організації виробництва й інноваційних розроблень. Її історія, яку на весь світ прославили пластикові вікна, почалася із запуску заводу з виробництва поливальних шлангів у 1948 році. Зростанню маленької фірми посприяло укладення контракту з «Volkswagen» на випуск підніжок і гальмівних шлангів для моделі «Вееtle». Зараз у компанії працює понад 16 000 співробітників у 170 філіях по всьому світу, із них майже 12 000 в Європі. У 1998 році «REHAU» відкрила своє представництво і в Україні.


Пристрасть до інновацій

Кожен день інновації «REHAU» забезпечують комфорт мільйонів людей. Різноманіття рішень для меблевого дизайну закріпили позиції компанії як лідера в галузі виробництва крайкованих матеріалів. «REHAU» пропонує найширшу гаму декорів та кольорів відповідно до актуальних колекцій провідних виробників ламінованих плит. Черговою ефектною інновацією від «REHAU» є крайка, яка змінює свій колір залежно від кута зору й падіння світлового потоку. Мерехтлива стрічка надає меблям сучасного вигляду, а також відкриває перед багатьма дизайнерами великі можливості для творчості в обробці меблевих елементів. За своїми споживчими властивостями продукт відповідає найвищим критеріям.


Зручні, ковзаючі жалюзі для офісів і кухні, неймовірної товщини стільниці, декоративне покриття для терас, а також безпечні та комфортні вікна – усе це розроблення «REHAU», які створені спеціально для того, щоб задовольнити запити вимогливих споживачів.

Цінність знань

Для компанії «REHAU» освіта відіграє важливу роль, адже саме вона допомагає швидко й ефективно розвиватися. У 2003 році було створено навчальний підрозділ «Академія REHAU» як основний інструмент передачі інформації про свої продукти й технології. Академія є одним із найбільших галузевих центрів підготовки фахівців. Аудиторія семінарів Академії – це співробітники компаній-партнерів, а також професіонали, які беруть участь у процесах проектування, виробництва й монтажу продукції «REHAU».

Висока якість – знак довіри

Компанія «REHAU» постійно працює над підвищенням якості своєї продукції з моменту її заснування. Усі матеріали відповідають міжнародним стандартам якості й сертифіковані з 1986 року за системою ISO 9001. На заводах використовуються сучасні технології, високоякісна добірна сировина, а також новітні системи управління. Крім цього, особливого значення компанія «REHAU» приділяє екологічній безпеці свого виробництва.


На закінчення слід сказати, що в якій би області концерн «REHAU» не працював – це завжди бездоганна якість, позитивні відгуки фахівців і функціональні рішення.

`