Виробник Niemann

Виробник Niemann
Виробник Niemann

Niemann – легендарний бренд

Niemann – це відомий бренд, який виробляє декоративні меблеві плити й меблеві комплектуючі. Компанія вже шість поколінь розвиває солідне, творче й новаторське підприємство. Свою продукцію Niemann постачає багатьом країнам Європи, Південної та Північної Америки.

Niemann.jpg

Історія створення

Німецька компанія Niemann була заснована в 1832 році Фрідріхом Вільгельмом Вільке як столярна майстерня. За час існування на ринку високоякісних плитних і крайкових матеріалів, компанія закріпила за собою статус найбільшого легендарного бренду. Концерн створює авторський продукт, відомий на тлі багатої різноманітної європейської продукції.

Niemann.jpg

Ідея бренду

Керівники компанії завжди шукають нові шляхи і відхиляються від стандартних рішень: тенденція спрямована на все більшу ексклюзивність. Вони вважають, що майбутнє за «індивідуальним підходом» в обробці інтер'єрів житла і в оформленні об'єктів.

Niemann.jpg

Переваги компанії

Продукція ТМ Niemann має величезний потенціал. Це революційні розроблення, які відразу ж викликали цікавість у багатьох виробників меблів і дизайнерів інтер'єрів. Продукцію Niemann відрізняє привабливий дорогий зовнішній вигляд й унікальна технологія виробництва, яка забезпечує її довговічність. Головний плюс – ідеальна поверхня. Німецькі майстри застосували технологію каширування плити поліефірною плівкою. Як основа застосовуються ламіновані МДФ-плити Pfleiderer і Egger. Наприклад, плити з колекції Polygloss і Polymatt виготовляє єдина в Європі машина, яку розробили фахівці компанії Niemann.

Унікальність виробництва

Панелі мають єдині у своєму роді поверхні з чудовими візуальними й тактильними якостями. Нововведенням є обробка плит спеціальною прозорою високоглянцевою або суперматовою плівкою, а також їхня подальша стійкість до стирання. Це забезпечує менше пошкоджень під час обробки й установки. Також Niemann славиться технікою глибокого пошарового фарбування, завдяки якому створюється ефект відображення й навколишній простір візуально розширюється. З відмінно продуманою структурою організації, гнучким і сучасним виробництвом, компанія йде все новими шляхами у виготовленні своєї продукції.

Бути першим – велика відповідальність. Інноваційний вектор у роботі компанії Niemann – головний із критеріїв. Практичність, зручність, якість й естетичність – сьогодні ці чинники стали визначальними в боротьбі за споживача. Водночас, створюючи й удосконалюючи сучасні технології у виготовленні плитних матеріалів, легендарний німецький бренд намагається визначити тенденції завтрашнього дня.

Niemann.jpg

`