Виробник Muller

Виробник Muller
Виробник Muller

«MULLER»: РІШЕННЯ ПІД БУДЬ-ЯКІ ЗАВДАННЯ

Сучасні меблі – це меблі, в яких гармонійно поєднуються комфорт, дизайн і функціональність. І якщо зовнішній вигляд залежить від фасадів, то за функціональність відповідає меблева фурнітура.

З 2012 року бренд Muller став синонімом якісної й надійної продукції за доступною ціною. У результаті постійного пошуку нових рішень і можливостей, Muller пропонує сьогодні широкий асортимент фурнітури й комплектуючих.

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

Вироби торгової марки Muller є предметом постійного контролю якості. Перед продажем продукт проходить серйозну перевірку. Якість товару підтверджено сертифікатом незалежного тестового агентства й рекомендовано застосовувати до всіх видів меблів. Завдяки цьому матеріали із часом не піддаються деформації й гарантують довговічність використання.

Muller петли.jpg

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ТОВАРІВ

Асортимент бренду часто розширюється, пропонуючи новинки, які відповідають запитам сьогоднішнього ринку. В основу складської програми входять:

  • Меблеві завіси та замки;

  • Висувні механізми;

  • Контейнери для сміття;

  • Системи висувних ящиків;

  • Гардеробне й кухонне наповнення.

МЕБЛЕВІ ЗАВІСИ

Меблеві завіси Muller представлені з різним діаметром петельної чашки, для різних матеріалів фасаду й різного кута установки. Особливо популярні завіси з дотягувачем, які забезпечують плавне, м'яке й безшумне закривання дверей. Завіси Muller виробляються з високоякісної сталі, мають нікельоване покриття й мідний підшар, який забезпечує антикорозійний захист.

КУХОННЕ НАПОВНЕННЯ

Торгова марка Muller також надає широкий вибір кухонних аксесуарів, які допоможуть створити комфортну й функціональну кухню. Великий асортимент корзин і сушок із нержавіючої сталі доповнюють карго з органайзерами для посуду і столових приладів. Також у наявності є рішення для кутових шаф, яке включає в себе магічні кути.

Muller направляющие.jpg

ВИСУВНІ СИСТЕМИ

Асортимент систем висування представлений телескопічними й роликовими направляючими/напрямними, направляючими/напрямними прихованого монтажу та метабоксами. Напрямні прихованого монтажу – це можливість збільшити простір меблевої шухляди при абсолютній непомітності самих направляючих. Черговим доповненням може стати система висувних шухляд MullerBox, яка, завдяки сучасному дизайну боковин/бічних сторін, відмінно впишеться в дизайн кухні, ванної кімнати, спальні чи офісу.

Muller_петли.jpg

З фурнітурою торгової марки «Muller» меблі набувають нових сучасних якостей. Функціонування стає простим і надійним, а зберігання – комфортним і раціональним.

`