Виробник Marella

Виробник Marella
Виробник Marella

Marella – бренд № 1 з-поміж меблевих аксесуарів

Коли говорять про лідерство у сфері лицьової фурнітури для меблів, насамперед мають на увазі Marella – першого італійського виробника, який подарував світові ручки з кристалами Swarovski.


Історія становлення бренду

Історія бренду починається з 1987 року. Швидкий розвиток сімейного підприємства почався завдяки наполегливості засновника Роберто Марелла. Його пристрасть до дизайну, постійний пошук нових ідей і комерційна хватка – запорука успіху компанії.

Сьогодні продукцію Marella знають у понад 100 країнах світу, включно з Україною.

Процес виготовлення фурнітури

Усі технологічні процеси здійснюються на території фабрики в Італії. Етапи виробництва, які тримаються в секреті, гарантують надійність, якість і довговічність продукції бренду.

Компанія використовує у виробництві сучасні технології: обладнання для 3D-моделювання та виробництва прототипів нових виробів. Уся продукція Marella має сертифікат якості.

Щороку співробітники компанії розробляють нові рішення, стежать за останніми тенденціями і впроваджують їх у виробництво.

Здебільшого вироби створюються із цинкового сплаву й латуні методом лиття у форму. Далі ручки проходять етап шліфування й полірування. В оздобленні продукції використовуються дорогі матеріали. Серед них – рідкісне дорогоцінне каміння, натуральна шкіра, природний бурштин, перламутр, каміння Swarovski.

Колірна гамма продукції також різноманітна: золото, срібло, вінтаж, нікель, хром, сатин, білий і чорний глянець.


Колекції бренду Marella

Італійський бренд Marella має низку колекцій ручок, гачків, полицетримачів та іншої лицьової фурнітури.

  • «Modern» – колекція представляє стильну й лаконічну фурнітуру в базових кольорах. Ці ручки універсальні й підходять практично до будь-яких меблів, особливо в мінімалістичному стилі.

  • «Swarovski» – ідеально підійде для любителів елегантності і благородності. Ручки з цієї лінійки прикрашені кристалами Swarovski.

  • «Ceramic» – елегантна і стильна порцелянова колекція ручок, яка гідно доповнить антикваріат і витончені меблі.

  • «Decor» – ручки з цієї колекції не залишать вас байдужими. Вони здивують своїм унікальним дизайном, вишуканістю та вінтажним шармом.

  • «Сlassic» – ідеально підійде для цінителів класики. Фурнітура з цієї серії допоможе завершити оформлення кімнат.


Marella – італійський бренд, який задає тенденції для всіх інших творців лицьової фурнітури.

`