Виробник Luxe Form

Виробник Luxe Form
Виробник Luxe Form

LuxеForm – лідер ринку постформінгу в Україні!

LuxeForm.gif

LuxеForm – українська компанія, яка спеціалізується на випуску стільниць і стінових панелей за сучасною технологією постформування. На ринку бренд вже близько 20 років, і за цей час він став лідером у своєму сегментів. Продукція ТМ LuxеForm відповідає європейським стандартам якості, трендам і запитам сучасного покупця.

Компанія заснована 2002 року в м. Бердичів. На виробництві використовується сертифіковане європейське обладнання провідних виробників з Італії та Німеччини. Воно найкраще за показниками якості й не має аналогів в Україні. Основні процеси роботи автоматизовані, а готовий продукт відповідає екологічним стандартам.

Постформінг – це технологія ламінування ДСП і МДФ, в результаті якої ми отримуємо надміцний матеріал для фасадів, стільниць й оздоблення інтер’єру.

Переваги стільниць і стінових панелей LuxеForm

  • Якість матеріалів. Основа – ДСП класу Е1 (вважається нешкідливою та нетоксичною). На лицьову сторону клеїться паперово-шаруватий пластик, а на зворотну – бекінг з антипружними характеристиками;

  • Стійкість до вологи. Шар оверлей захищає поверхню від стирання декору, механічних та хімічних пошкоджень, посилює термостійкість. А смужка клею з поліуретанової смоли, нанесеного на стик бекінгу та пластику, захищає матеріал від вологи;

  • Широкий асортимент. Понад 120 декорів та 20 структур: імітація дерева, металу, каменю, фантазійні, уніколори;

  • Виробництво поверхонь нестандартного розміру. Ширину, довжину, тип закруглення і радіус з легкістю підбирайте для своїх цілей.

Вироби з матеріалів LuxeForm стійкі до плям від кави, чаю, червоного вина, а також до короткочасної термічної дії до 180°C.

Вибір у «ВіЯр»

У нашому асортименті представлена широка лінійка постформінгу від ТМ LuxeForm з найрізноманітнішим декором: незвичайний і класичний дизайн, глянцева та матова фактури, імітації натуральних матеріалів й уніколори.

1 Дсп.jpg

Стінові панелі

За допомогою стінових панелей LuxeForm декорують інтер’єр, обшивають стіни та різні меблеві конструкції. Компанія «ВіЯр» допоможе підібрати потрібний для вас розмір стінових панелей, і вони стануть гармонійним доповненням інтер’єру.

2 стеновые панели.jpg

Стільниці

Стільниці LuxeForm стійкі до вологи, ударів, стирання та інших механічних впливів.

Гарантія від виробника – 3 роки. Вона діє, якщо товар встановлений й експлуатується правильно.

Якісні та надійні бренди вже у «ВіЯр»!

3 Столешницы.jpg


`