Виробник Kronospan

Виробник Kronospan
Виробник Kronospan

Kronospan – вибір професіоналів

Kronospan – один із лідерів у виготовленні плитних матеріалів із деревини. Подібний успіх зумовлений величезним досвідом виробничої діяльності. Підприємство з кожним роком розвивається, вдосконалюється, розширюється. Сьогодні продукція Kronospan користується великим попитом не тільки в Україні, але й у всьому світі.

Kronospan.jpg

Історія становлення бренду

Свій початок Kronospan бере з 1897 року в Австрії. Перший завод з обробки деревини був відкритий у затишному містечку під Зальцбургом, як сімейний бізнес. Завдяки постійним інноваціям і розробленню нових матеріалів Kronospan став лідером на ринку Австрії й Німеччини. Важливим для компанії став 1970 рік. У цей час був побудований черговий завод в Англії, і з того періоду група Kronospan почала активно вести свою діяльність на всьому європейському континенті.

Перша фабрика запрацювала у 2000 році в Китаї. А у 2004 – в Україні, у місті Нововолинськ. За цей час була модернізована більша частина виробничих приміщень, побудовано кілька нових і встановлено високотехнологічне сучасне обладнання на заводі.

Зараз група Kronospan – це 28 самостійних підприємств, які діють у 24 країнах світу. Основна частина продажів припадає на східну й центральну частини Європи. Усі підприємства відповідають стандартам безпеки, а продукція сертифікована за міжнародними стандартами.

Kronospan производство.jpg

Інновації – шлях до успіху

Kronospan багато часу приділяє науковим дослідженням і новим розробленням. Нові технології і якісні матеріали дають змогу виготовляти екологічно чисту продукцію, яка не тільки стійка до вологи й різких перепадів температур, а й впливу хімічних речовин.

Для Kronospan інновації та якість є важливими пунктами в розвитку й продуктивності. Тому гамма основної деревної продукції постійно оновлюється. Вона користується високим попитом в Україні та країнах СНД.

Компанія Kronospan є провідним виробником:

  • ДСП

Деревно-стружкові плити – це зносостійкий і простий в обробці матеріал. Маючи низький ступінь розбухання по товщині, ДСП Kronospan ідеально підійде навіть для установки у ванних кімнатах і кухнях.

  • ДВП

Деревоволокнисті плити – це щільний і стійкий матеріал, який виробляється під впливом високих температури й тиску. Поверхня ДВП легко піддається фарбуванню й ламінуванню.

  • Стільниць і пластиків для них

Стільниці стійкі до впливу високих температур, вологи й бактерій. Вони легкі в догляді, тому ідеально підходять у будь-яке приміщення. Також виробник надає великий вибір торцювальних пластиків для стільниць. Вони допоможуть стільницям набути акуратний зовнішній вигляд і додатковий захист.

  • Компакт-плит

Компакт-плита – це багатошаровий ламінат високого тиску, виготовлений на основі термореактивних смол. Вона складається з трьох шарів, спресованих під тиском і під впливом високих температур.

Основні переваги деревної продукції Kronospan:

  • Відсутність запаху;

  • Високий ступінь щільності середнього шару плити;

  • Високі технічні показники;

  • Відсутність сколів при розпилі.

Усе це підтверджує, що продукція цього виробника безпечна, довговічна й зручна в роботі.

Плиты Kronospan.jpg

Різноманітність вибору – світ можливостей дизайну

Колірна гамма декорів ЛДСП Kronospan включає десятки різних відтінків і дає змогу виготовити меблі під будь-який інтер'єр. Крім різноманітності декорів є великий вибір різних структур поверхні плит. Асортимент включає як традиційні деревні візерунки – сосна, вільха, клен, бук, дуб, вишня, так і поверхні з оригінальними кольорами: лимон, зелена вільха, горіх.

Kronospan.jpg

Клієнтами Kronospan є як великі меблеві підприємства, так і невеликі меблеві компанії. Але головне, що їх усіх об'єднує – це бажання бути успішними й постачати на ринок перевірений, якісний продукт.

Завдяки продукції Kronospan ваш інтер'єр набуде сучасності й унікальності!

`