Виробник Hettich

Виробник Hettich
Виробник Hettich

Hettich – світовий лідер

На світовому меблевому ринку є знакові підприємства, які проходять через десятиліття розвитку галузі, зберігаючи традиції і знаходячи нові звучання. Одне з таких підприємств – це німецька компанія Hettich, найбільший виробник фурнітури для меблів.

Hettich.jpg

Незважаючи на стрімкий розвиток меблевого ринку і зростаючу конкуренцію, компанія зуміла зберегти свої традиції та секрети виробництва. Це єдине підприємство, яке використовує всі складники німецького виробництва. Звідси така якість продукції і світова затребуваність.

Історія Hettich включила в себе три важливі дати: 1888, 1930, 1966. Перший рік – заснування компанії Карлом Хеттіхом, у регіоні Шварцвальд. Друга дата – відкриття філії компанії та створення нового виробництва в місті Херфорд. У 1966 році підприємство переїжджає в сусіднє місто Кірхленгерн, де розміщується й до цього дня. Власниками концерну є сім'я Хеттіх 3-го і 4-го поколінь. Сьогодні до складу холдингу входить 38 компаній, які розташовані в різних регіонах світу.

Крок у майбутнє

Відомо, що без якісної фурнітури меблі довго не прослужать. Кожен виріб Hettich – це глобальна ідея, у яку вкладений багаторічний досвід та інноваційні розроблення. Продукція дуже різноманітна, вона включає практично весь асортимент фурнітури для офісних, житлових, кухонних меблів і ванних кімнат. Направляючі для шухляд, ручки, завіси, системи висувних шухляд, освітлення в меблях, елементи для розсувних і складних дверей, полицетримачі – усе це Hettich. Завдяки широкому асортименту продукції можна підібрати фурнітуру для будь-якого інтер'єру, а також зробити меблі зручними і функціональними.

Hettich.jpg

Переваги

Сучасне виробництво, якісне обладнання та суворий контроль якості дають змогу Hettich створювати першокласні комплектуючі для меблів. Лише деякі виробники можуть похвалитися такою кількістю функціональної та стильної продукції. По-перше, це багата номенклатура, по-друге, простота збирання й надійність з'єднань, і, по-третє, міцність і довговічність. Уся продукція Hettich виготовляється в суворій відповідності з міжнародними стандартами. Завдяки праці досвідчених фахівців фурнітура рік за роком здатна якісно виконувати свою роботу.

Hettich.jpg

Примітно те, що виробництво налічує понад сотню років. Нині компанія включає в себе 6 тисяч співробітників, які відповідально підходять до своїх завдань. Як результат – постійна оптимізація виробництва й логістики, а також високий рівень сервісу.

`