Виробник Hafele

Виробник Hafele
Виробник Hafele

Hafele – міжнародний лідер на ринку фурнітури

Hafele – міжнародна компанія, лідер ринку з виробництва меблевої та столярної фурнітури. Німецький концерн має офіційне представництво на шести континентах, але основним центром залишається Європа. Концептуальність продукції допомагає Hafele активно розвиватися й завойовувати першість не тільки над конкурентами, а й новими покупцями.


Історія становлення бренду

За останні 90 років Hafele пройшла шлях від невеликої крамниці з продажу залізних виробів до величезної міжнародної корпорації. Нині до складу холдингу входить 37 дочірніх фірм, що здійснюють постачання фурнітури в різні країни світу. Головний офіс сімейного підприємства, заснованого ще в далекому 1923 році, розташований у місті Нагольд (Південна Німеччина). Керівництво концерну знаходиться в руках родини третього покоління. У компанії працює приблизно 3000 співробітників у всьому світі.


Компанія Hafele в Україні

33-є підприємство німецького концерну Hafele CmbH&Co.KG – «Хефеле Україна» почало свою роботу в червні 2009 року. Надійна логістика, безкомпромісна німецька якість і регулярне підтримання клієнтів – запорука успіху компанії на вітчизняному ринку. Головний офіс, склад і логістичний центр фірми знаходяться у Львові. До цього в Україні протягом 13 років діяло лише представництво.


Асортимент бренду у «ВіЯр»

В асортименті компанії «ВіЯр» представлені підйомники, пантографи і ще декілька різновидів фурнітури Hafele.

Підйомники Hafele

  • Забезпечують зручний огляд вмісту шафи;

  • Легко встановлюються й мають привабливий зовнішній вигляд;

  • Підвищують практичність і функціональність кухонного гарнітуру;

  • Дають змогу важким і великим стулкам підніматися легко й безшумно.

Пантографи Hafele

  • Підвищують функціональність і експлуатаційні характеристики меблів;

  • Легкі в установці й універсальні (можна встановлювати в різних меблевих конструкціях);

  • Допоможуть правильно розподілити одяг у шафі.

Завдяки продукції Hafele, яка відрізняється своєю продуманістю, практичністю, високою функціональністю й бездоганною якістю виконання, ви зможете втілити в реальність інтер'єр вашої мрії!`