Виробник Fundermax

Виробник Fundermax
Виробник Fundermax

FunderMax – ламіновані панелі високої якості

FunderMax – це компанія, яка існує ось уже понад 100 років. Виробничі потужності підприємства – 5 заводів із найсучаснішим обладнанням – зосереджені в Австрії, тоді як матеріали, що випускаються ними, експортуються в десятки країн.

Екологічно чиста продукція

Ламінат високого тиску від FunderMax не виділяє шкідливих речовин та абсолютно безпечний для людини. Його навіть рекомендують використовувати в медичних закладах (зокрема, в операційних!). Такого рівня екологічності тут змогли досягти завдяки особливостям процесу виробництва: компоненти плит полімеризуються на фінальному етапі, і надалі знаходяться у зв'язаному стані. Це перешкоджає хімічним реакціям між окремими складовими панелей, і шкідливих виділень від них з цієї причини просто немає.

Асортимент компанії «ВіЯр» та особливості продукції

У «ВіЯр» ви можете придбати компакт-плиту FunderMax в одному з 26 різноманітних декорів. Серед них є уніколор, імітації каменя і деревини. Імітація деревини – особлива гордість компанії FunderMax. Декори виконані з високим рівнем деталізації, що практично не відрізняє їх від натурального дерева. Водночас матеріал позбавлений недоліків, властивих деревному масиву.

Компакт-плиту FunderMax відрізняють:

  • Вологостійкість;

  • Стійкість до високих температур;

  • Стійкість до ударів і подряпин;

  • Простота в догляді: забруднення прибираються губкою, змоченою водою з додаванням мила або миючих засобів;

  • Гігієнічність і придатність до контакту з їжею;

  • Гіпоалергенність.`