Виробник Franke

Виробник Franke
Виробник Franke

Franke – лідер у сфері кухонної техніки

Franke – відомий швейцарський бренд, якому належать новаторські розроблення в галузі продукції для кухонь. Він налічує 70 дочірніх підприємств у 40 країнах світу.


Історія світового успіху

Рік за роком бренд Franke ставав світовим лідером на ринку кухонних мийок і системних рішень для кухні. Його засновником є Герман Франке, який почав свій бізнес в 1911 році з відкриття невеликого заводу з виробництва продукції з листового металу в Роршаху (Швейцарія). У 1925 році була випущена перша мийка з логотипом Franke. Це стало початком компанії Franke на шляху до загального визнання й реалізації кухонних мийок у всьому світі. Під час Другої світової війни головою концерну став син засновника – Вальтер Франке.


Franke в Україні

На вітчизняний ринок компанія вийшла лише у 2003 році. Однак відома в нашій країні вона вже понад 20 років.


Фірма активно співпрацює зі своїми партнерами, регулярно організовує семінари і проводить презентації продукції.

Асортимент швейцарського бренду

Асортимент фірми включає широкий спектр продукції виробничих підприємств групи Franke: кухонні мийки з нержавіючої сталі й композитних матеріалів, витяжки, вбудовану техніку, а також змішувачі.

Особливу увагу компанія приділяє дизайну й характеристикам техніки. Зовнішній вигляд відповідає сучасним тенденціям, а якісна обробка поверхні продукції є відмінною рисою швейцарського виробника.

Компанія Franke – це приклад для багатьох виробників мийок, витяжок, варильних поверхонь, змішувачів та іншої техніки. Franke – законодавець моди у світі кухонних аксесуарів, легендарний бренд із багаторічною історією. Продукція компанії Franke користується величезним попитом у всьому світі.


Вибирайте інноваційні рішення для кухні разом із Franke!

`