Виробник Ferro Fiori

Виробник Ferro Fiori
Виробник Ferro Fiori

Ferro Fiori: бренд унікальної меблевої фурнітури

Фурнітура Ferro Fiori – це досконалість форм, сучасність й елегантність. Уся продукція має неповторний стиль, високу якість і прийнятну ціну.

Переваги бренду

У виробництві ручок Ferro Fiori використовується високоякісний алюміній і цинк-алюмінієвий сплав Zamak, який відповідає всім вимогам екологічності та безпеки. Такий сплав забезпечує хороше зчеплення основи з наступними шарами захисно-декоративного покриття. Технології виробництва, якісна основа й багатошаровість покриття є ключовими моментами, які гарантують високий ступінь захисту від корозії і довговічність.

Асортимент як конкурентна перевага

Торгова марка Ferro Fiori постійно розширює свій асортимент, щоб кожен клієнт міг вибрати фурнітуру на свій смак. Таке багатство продукції виправдовує будь-які очікування, відповідає найвищим технічним та естетичним показникам.


Весь асортимент ідеально збалансований в дизайні, актуальності й функціональності. Бренд Ferro Fiori пропонує різноманітність ручок, гачків, роликів, опор, полицетримачів і гардеробного наповнення.

Унікальні колекції

Кожна лінійка бренду відповідає провідним модним напрямам і несе свою індивідуальність.

  • Колекції «Modern» і «Loft» відрізняються витонченістю і благородством. Це свіжі рішення в напрямах мінімалізму, лаконічності й витонченої простоти. Фурнітура з цієї колекції гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр й офісні приміщення.

  • Колекція «Deсor» дає змогу меблям виглядати дорого й аристократично. Кольори старовинної латуні, античної бронзи і срібла забезпечують ручкам особливий блиск і неповторну естетичну цінність. Ручки цієї серії відмінно поєднуються з класичним інтер'єром.

  • Колекція «Ceramic» – це втілення натхнення й натуральності. Ручки цієї колекції додають в інтер'єр романтичні нотки, привносять тепло й затишок. Оригінальні керамічні вставки з виразними орнаментами й малюнками створюють легкий та невимушений настрій. З колекцією «Ceramic» легко створювати шедеври дизайну.

  • Дитяча колекція «Plastic: kids collection» представлена в різних кольорах і формах. Фурнітура з цієї лінійки стане прекрасним доповненням для дитячих меблів.

З фурнітурою Ferro Fiori ваш інтер'єр здобуде унікальність і завершеність!

`