Виробник Egger

Виробник Egger
Виробник Egger

Egger – секрет лідерства

Австрійська компанія Egger є світовим лідером у виготовленні плитних матеріалів. Це успішний сімейний проект, який ґрунтується на трьох принципах – працьовитість, відкритість і чесність. Як результат – хороша репутація, висока якість продукції та максимальне врахування потреб людини.

Egger.jpg

Понад 50 років успіху

Egger – це постійний пошук нових рішень. Принцип дбайливого ставлення до сировини має в компанії першочергове значення. Ці правила були закладені в 1961 році Фрітцом Еггером-старшим, коли той відкрив перший завод з виробництва деревостружкових плит у Ст. Іоганне в Тіролі. Він розумів, що деревина – це занадто цінна сировина, щоб нічого не робити з відходів виробництва, і зробив ставку на порівняно новий матеріал – деревостружкові плити. Сьогодні Egger – успішне підприємство, яке налічує приблизно 7000 співробітників у 22 країнах світу.

Egger.jpg

Група компаній Egger належить синам засновника Міхаеля Еггера та Фрітца Еггера. Управління бізнесом компанії здійснюють Томас Ляйссінг, Ульріх Бюлер і Вальтер Шігель.

Egger.jpg

Різноманітність вибору

Асортимент продукції Egger досить багатий: від необлицьованих ДСП і деревоволокнистих плит із середньою і високою щільністю до OSB, підлогового покриття та крайки. Особливу увагу компанія приділяє відповідності своїх продуктів новітнім тенденціям в інтер’єрі та меблевому дизайні – оригінальності, яскравим поверхням і структурам матеріалів, тактильним відчуттям. Egger створив цілу низку нових структур і поверхонь, які надають декорам глибоку рельєфність і максимально наближають їх до природних аналогів.
Egger.jpg

Успіх – у русі

Egger йде в ногу з часом і намагається впроваджувати найновіші розроблення, пропонуючи споживачеві «найкраще з дерева». Компанія одна з перших представила на ринок унікальний продукт – легкі плити Eurolight і пластикову крайку АБС до них, і цим підтвердила лідерські позиції у сфері інновацій.

Egger.jpg

Продукція Egger екологічна – у її склад входить 90% деревини хвойних порід. Компанія використовує у виробництві спеціальний затверджувач, який не містить хлору, тому продукція не має запаху. Меблі, зроблені з плит Egger, прекрасно служать впродовж десятиліть.

Egger.jpg

Чіткі цілі, інноваційні матеріали, а також увага до побажань споживачів дають змогу австрійському підприємству бути найкращим виробником деревних матеріалів, успішно розширювати горизонти співпраці зі своїми клієнтами, змінюватися і вдосконалюватися.

Egger.jpg

Реалістичні структури

У колекції ЛДСП Egger 2017-2019 представлені декори з унікальними структурами Feelwood із серії «Синхронні пори», у яких збігається тиснення з декором. Поверхня декорів максимально подібна поверхні шпону або масиву дерева, що дає змогу розробляти висококласні меблі з більш економічного й досить зносостійкого матеріалу.

`