Виробник Cosma

Виробник Cosma
Виробник Cosma

COSMA

Cosma – дизайнерська лицьова фурнітура з Італії

Cosma – італійська компанія, яка виробляє дизайнерську лицьову меблеву фурнітуру. Компанія була створена в 1955 році в промисловому районі Бріанца, розташованому на півночі Італії в північно-західній частині Ломбардії. Італійська мода – це емблема стилю та елегантності. Свіжі й нестандартні дизайнерські рішення швидко зробили продукцію Cosma популярною не тільки в Італії, але й за кордоном. Починаючи з 1990 року Cosma однією з перших перевела виробництво на новий стандарт, використовуючи для виготовлення ручок міцний та піддатливий сплав Zamak замість латуні.

Дизайн і виробництво

Оформленням продукції Cosma займаються дизайнери та архітектори. Залучення архітекторів до розроблення дизайну лицьової фурнітури невипадково. Здебільшого ручки Cosma мають чіткі й чисті геометричні обриси, в яких проглядається вплив сучасної архітектури. Кожна ручка проектуються методом 3D-моделювання.

Після завершення процесу моделювання фахівці Cosma створюють перший прототип ручки з допомогою стереолітографії, або ж вдаючись до більш класичного методу – виготовлення прототипу з металевого сплаву (підхід залежить від моделі). Це допомагає визначити критичні чинники, поліпшити функціональні характеристики виробу і зрозуміти, наскільки точно прототип збігається з дизайнерською моделлю. Тільки коли прототип повністю відповідає дизайнерським та експлуатаційним стандартам, ручки запускають у виробництво.

Переваги італійського бренду

У виробництві лицьової фурнітури для меблів Cosma використовує передові технології та великий ремісничий досвід. Розробники хочуть зміцнити престиж меблевого виробництва, тому прагнуть до якості та інноваційних рішень під час реалізації оригінальних й ексклюзивних проектів.

Багаторічний досвід, співпраця зі знаменитими європейськими меблевими брендами, а також безперервний технологічний розвиток й увага до деталей роблять Cosma лідером на ринку лицьової фурнітури.

Лицьову фурнітуру Cosma вибирають виробники, які бажають підкреслити індивідуальність своїх меблів.

Переваги лицьової фурнітури Cosma:

  • Сучасний дизайн;

  • Нестандартні форми й розміри;

  • Незвичайні фактури й покриття;

  • Міцний металевий сплав Zamak;

  • Різноманітність моделей;

  • Ексклюзивність – справжню лицьову фурнітуру COSMA на території України можна купити тільки у «ВіЯр».

Унікальна італійська лицьова фурнітура стане прекрасним доповненням до ваших меблів!


`