Виробник Cleaf

Виробник Cleaf
Виробник Cleaf

Cleaf – нове покоління оздоблювальних матеріалів

Компанія Cleaf вже багато десятиліть спеціалізується на виготовленні якісних ламінованих плит для створення меблів на світовому ринку. Бренд був заснований в Італії. Італійські меблярі вважаються найкращими – вони регулярно завойовують перші місця на виставках, підтверджуючи свою славу шедеврами меблевого ремесла. Щороку країна диктує моду для всього світу. Гра на контрастах кольорів і фактур, стриманість, натуральність та екологічність – це основа італійського стилю. Головна риса продукції Cleaf – вишуканий дизайн поверхні, максимально наближений до природних матеріалів як візуально, так і тактильно.

Cleaf в интерьере1.jpg

Історія бренду

Незважаючи на те, що компанія була заснована в 1975 році, масове виробництво ламінованих ДСП активізувалося тільки наприкінці 20 століття. До цього вона виготовляла плити тільки під замовлення для меблевих компаній Німеччини, США та інших країн Європи. У 21 столітті компанія Cleaf почала застосовувати технологію цифрового друку у виробництві ламінованих ДСП.

Продукцією італійського бренду надихаються багато дизайнерів світу в створенні вишуканих меблів та інтер’єру.

Переваги виробника

  • Вишуканий зовнішній вигляд плит;

  • Оригінальність і неповторний дизайн;

  • Надійність і висока якість;

  • Сучасне обладнання й технології.

Поверхня ДСП Cleaf ідеально імітує глибокі пори, малюнок і структуру дерева, текстиль, тиснення у вигляді шахів, створюючи 3D-ефект.

Cleaf производство.jpg

Крім оригінального дизайну, ДСП Cleaf має високу стійкість до температурних перепадів і механічних навантажень, змін вологості та впливу хімічних речовин. Плити є екологічно чистим продуктом і не містять у своєму складі шкідливих часток. Застосування передових технологій та відповідність найвищим стандартам якості виробництва сприяє створенню якісно унікальних меблів і відсутності аналогів на світовому ринку.

Cleaf.jpg

Успіх італійського виробника Cleaf базується на трьох складових – екологічності, інноваційності та природності. У списку партнерів компанії багато світових меблевих підприємств. Продукція Cleaf традиційно стає прикрасою найпрестижніших міжнародних виставок. Вона має безліч премій і нагород.

`