Виробник AGT

Виробник AGT
Виробник AGT

Компанія AGT – турецька якість.

Компанія AGT почала своє існування у 1984 році в Анталії. Спочатку підприємство створювалося як виробництво з обробки деревини для приватних осіб й організацій-замовників. Сьогодні AGT – один із визнаних світових лідерів серед деревообробних підприємств. Компанія виготовляє ЛДСП, ДВП, МДФ, ДСП, ламінатний паркет, профілі, плінтуси та багато іншого. AGT входить у число 500 найбільших підприємств Туреччини.

1 (19).jpg

МДФ-панелі AGT

МДФ-плити AGT отримують завдяки сухому гарячому пресуванню дрібнодисперсної деревної стружки. У виготовленні в плити додають антипірени, що підвищують вогнестійкість матеріалу, а також інші добавки, що забезпечують більш високі якість та міцність. Зверху плити покриває ПВХ-плівка, яка дає деяку додаткову міцність панелям, але головне її призначення – надавати їм презентабельний, декоративний зовнішній вигляд.2 (16).jpg

Типи покриттів

ПВХ-покриття МДФ-панелей виготовляється у найрізноманітніших декорах: якщо вам до душі блискучі, «лакові» поверхні, вас точно зачарують глянцеві декори продукції AGT. Для любителів благородної матової обробки в асортименті представлені панелі з soft-touch покриттям. Воно не тільки має глибокі матові відтінки, а й надзвичайно приємне на дотик.

3 (14).jpg

Найкраще для вас!

Компанія AGT створює екологічно чистий продукт: мінімальна емісія формальдегіду (Е1) дає змогу використовувати МДФ-панелі у виготовленні меблів і декору для дитячих кімнат та кухонь.

Відмінні характеристики матеріалів AGT:

  • Екологічність;

  • Довговічність;

  • Зносостійкість;

  • Практичність;

  • Велика кількість декорів та текстур.

Доступна вартість МДФ-панелей робить їх прекрасним вибором для якісних і красивих меблів середнього цінового сегменту.

`