Беріть участь у розіграші подорожей від «ВіЯр» та AGT!
Період проведення акції: 01.01.2023 - 31.12.2023
2767
<p style="text-align: justify;"> Обирайте плити турецького виробництва та вигравайте незабутню подорож. </p>

Відкрийте для себе одне з наймальовничіших місць турецького узбережжя та вирушайте у захопливу 3-денну подорож до Анталії з колективом «ВіЯр»! Поїздка триватиме з 23 до 25 вересня. Протягом цих днів у вас буде можливість як отримати корисну інформацію та ближче познайомитися з виробництвом продукції AGT, так і насолодитися відпочинком. Ви проведете день на яхті, а також прогуляєтеся затишними й колоритними вуличками старого міста.

Щоб взяти участь у розіграші, з 12 липня до 12 вересня купуйте плити AGT* із виробничими послугами** на суму 25000 грн. МДФ-панелі від турецького виробника AGT – це якісний та універсальний матеріал, який підходить для виробництва найрізноманітніших меблів. Плити покриті щільною ПВХ-плівкою, яка надає їм вишуканого вигляду та додаткової стійкості. Вони практичні, екологічні та безпечні, а серед безлічі декорів (деревоподібних, фантазійних та уніколорів) неодмінно знайдеться рішення для кожного інтер’єру!  

Вже 13 вересня ми розіграємо 5 призових місць серед покупців через сервіс Random.org. Трансляцію розіграшу дивіться на сторінці компанії «ВіЯр» у Facebook. Нехай вам пощастить!

* Враховується тільки вартість продукції AGT. 

** В акції беруть участь рахунки оформлені з виробничими послугами.


Діючі акції
`