Подаруйте місту нові дерева: «ВіЯр» спільно з Saviola запускає проект з озеленення Києва!
Період проведення акції: 01.01.2023 - 31.12.2023
3740
<p style="text-align: justify;"> Купуйте продукцію Saviola і робіть свій внесок у збереження природи. </p>

20 березня, напередодні Міжнародного дня лісів (який відзначається 21 березня), «ВіЯр» спільно з компанією Gruppo Mauro Saviola запускає соціальний проект, націлений на збільшення зелених насаджень Києва і збереження лісів!

Учасником проекту «Збережи природу з Saviola» може стати кожен! Для цього в період з 20.03.2019 по 30.09.2019 купуйте продукцію Saviola і даруйте місту нові дерева! 10 грн від продажу кожної панелі або кв.м. фасадів Saviola будуть перераховуватися до фонду відновлення зелених насаджень. Кожна ваша купівля наближає появу дерев, які ви можете висадити особисто вже восени!

Нагадуємо, що при виробництві продукції Saviola не страждають природні ресурси планети. Це єдині у світі плити, виготовлені ​​зі 100% переробленої деревини. Тому, обираючи ТМ Saviola і беручи участь у проекті, ви не тільки подаруєте місту нові дерева, але і зробите внесок у збереження лісів.

Про місце висадки дерев буде повідомлено додатково. Всі учасники акції можуть особисто висадити дерева, або це буде зроблено замість них.

Збережемо природу разом!

Діючі акції
`