Акції

Новий шоурум VIYAR: нові підходи та можливості

Новий шоурум VIYAR
Період проведення акції: 10.06.2024 - 09.09.2024
2097
Новий шоурум VIYAR: нові підходи та можливості
Запускаємо зворотний відлік і разом рахуємо дні до відкриття!

Наші друзі та партнери, ми з нетерпінням чекали, щоб поділитися з вами особливою новиною! Нещодавно в соцмережах компанії ми опублікували відео про загадковий подарунок, який готуємо для вас. І сьогодні розкриваємо таємницю! Це наш новий шоурум у Києві, який відкриється 9 вересня!

Це унікальний простір із новим підходом до представлення товарів, послуг і сервісів. На вас чекає великий виставковий зал площею більш ніж 4000 м² із безліччю функціональних і декоративних рішень для індивідуальних меблів. Це плитні матеріали, фасади, вироби з каменю, фурнітура, побутова техніка – все, що потрібне для створення меблів.

Щоб разом із вами пройти цей шлях до відкриття шоуруму, запускаємо на сайті зворотний відлік! А ще в цей період що 2 тижні на нашому YouTube-каналі виходитиме новий подкаст з експертами різних напрямків компанії. Стежте за нашими оновленнями, адже в цих відео ви дізнаєтеся багато цікавого як про новий шоурум, так і про інші важливі оновлення VIYAR. 

Дякуємо за вашу підтримку і максимальну залученість! Будемо разом покращувати меблевий ринок України, робити його сучасним і професійним.

Зверніть увагу, що шоурум та склад фурнітури на бул. Вацлава Гавела, 16 працюватимуть до 9.09.2024. Після цього – за адресою бул. Вацлава Гавела, 23. Склади готової продукції та ДСП залишаться за старою адресою.


Діючі акції
`