Виробник Vibo

Виробник Vibo
Виробник Vibo

VIBO – наповнення високої функціональності

Компанія «Vibo spa» – італійський виробник кухонного й гардеробного наповнення, яке понад у 70 країнах світу є синонімом функціональності й ергономіки. Засноване підприємство було ще в 1980 році в Триссіно – муніципалітеті на північному сході Італії.

1 (210).jpg

Ця місцевість давно вважалася регіоном із сильним підприємницьким духом, де бізнес процвітає завдяки впровадженню інновацій. І Vibo – яскраве підтвердження цієї думки. Випуск сучасної фурнітури, що відрізняється високою якістю, функціональністю, естетичними даними, став можливим завдяки розробленню більш складних технологій з обробки матеріалів, і використанню інших матеріалів додатково до сталевого дроту.

Розвиток технології хромування

Із 2004 року компанія Vibo перейшла на використання апаратури з тривалістю середнього виробничого циклу хромування – 3 години. Хромування проводиться цілком відповідно до національних і міжнародних норм, а готова продукція безпечна для людей і не шкодить довкіллю.

Оздоблення проводиться в п'ять шарів: послідовно накладаються матовий нікель, кислотна мідь, полірований і напівполірований нікель, і, нарешті, хром. Середня товщина такого покриття становить 35 мкм, а про якість говорить хоча б такий факт: під час випробування продуктів Vibo сольовим розчином поява корозії зафіксована тільки через більш ніж 200 годин.

2 (185).jpg

Виробництво

У компанії Vibo високий рівень автоматизації процесів: завдяки використанню роботизованих установок і високоточної техніки у день тут виробляється 35 000 кг сталевого дроту, профілів з алюмінію і сталі.

Асортимент продукції, що виробляється, являє майже 5000 предметів, що випускаються в найрізноманітніших обробках: яскравий і матовий хром, полірована сталь, латунь, антична мідь, епоксидне покриття в різних декорах.

Із турботою про ваше здоров'я

Умови роботи й кінцева продукція підприємства Vibo відповідають європейським і міжнародним законодавчим нормам. Підтвердженням цього є отримані ними сертифікат якості товару UNI EN ISO 9001 та сертифікат екологічного управління UNI EN ISO14001.

iso9001-a.pngiso1401-a.png

`