Swiss Krono

Swiss Krono
Swiss Krono

ТОВ "СВІСС КРОНО" – один із провідних виробників деревопохідних плит для інтер’єрів (ЛДСП, стільниці) та будівництва (OSB/3). Продукція компанії відома під загальною торговою маркою "SWISS KRONO".

ТОВ "СВІСС КРОНО" є частиною великого швейцарського концерну SWISS KRONO GROUP – сімейного бізнесу, що входить до найбільших світових виробників деревопохідних матеріалів. 

З 1966 року компанія динамічно розвивається і сьогодні представлена в більш ніж 120 країнах світу. Концерн нараховує 11 заводів у 8 країнах, що свідчить про його глобальну присутність та лідерську позицію у світі.

Продукція SWISS KRONO:

Деревопохідні продукти для внутрішнього оздоблення інтер’єру;
Матеріали на основі деревини для будівництва;
Підлогове покриття.

Історія розвитку компанії

Історія розвитку компанії розпочалась 2000 року, коли в місті Кам’янка-Бузька було повністю модернізовано наявну лінію з виробництва ДСП, встановлено двоповерховий прес та розпочато виробництво на першій лінії ламінування ДСП.

Сьогодні виробничі потужності в Україні зосереджені на 3 виробничих майданчиках:

м. Кам’янка-Бузька, Львівська обл.
смт Брошнів-Осада, Івано-Франківська обл.
смт Солоницівка, Харківська обл.

1 фото.jpg

Компанія прагне задовольнити вимоги й бажання покупців, а іноді й перевершити їхні очікування. Саме тому щодня працює над розробкою та створенням виробів на основі деревини для будівництва й оздоблення житлових просторів у всьому світі.

Ламінована ДСП

Ламіновані деревостружкові плити – це високоякісний матеріал, який складається з 3-шарової деревостружкової плити, покритої декоративним папером з обох боків та просоченої меламіновими смолами під дією високої температури й тиску. Цей процес забезпечує високу міцність і зносостійкість матеріалу, роблячи його ідеальним для використання в меблевому виробництві та дизайні інтер'єру.

Наприкінці 2021 року SWISS KRONO Україна оновила стандартну колекцію ЛДСП, яка буде актуальною протягом 2021-2025 років.

Нова колекція оптимально збалансована за кольорами та відтінками, щоб декори могли легко поєднуватися між собою та доповнити будь-який інтер’єр. 

2 фото.jpg

Стільниці

Стільниці виготовляються зі шліфованої ДСП та декоративного пластику з використанням технології постформінгу. Вони представлені у широкому асортименті декорів, їх легко встановлювати та підтримувати у чистоті.

Стільниці виробництва ТОВ "СВІСС КРОНО" характеризуються довговічністю та стійкістю до різноманітних зовнішніх факторів: високих температур, ультрафіолетового випромінювання, водяної пари, хімічних речовин. Завдяки ламінованому покриттю CPL та HPL, що використовуються для обробки стільниць, вироби стійкі до подряпин, ударів та стирань. Завдяки цим характеристикам стільниці на основі ДСП знайшли широке застосування у виробництві меблів.

3 фото.jpg

Плита SWISSCDF

Плита SWISSCDF – деревоволокниста плита компактної щільності, виготовлена зі швейцарської деревини з відновлювальних лісових насаджень.
Плита SWISSCDF – це компактно спресована деревноволокниста плита чорного кольору (>1 000 кг/м3), яка буде високо оцінена кожним дизайнером з вишуканим естетичним смаком та розумінням широких можливостей застосування цього продукту:

Дизайн інтер’єру – для виготовлення корпусних меблів;
Приміщення із підвищеною вологістю (без постійного контакту з водою і не в стоячій воді) – для виготовлення фасадів меблів у кухні та ванній, шаф у спортивних та оздоровчих центрах;
Приміщення магазинів та торгових центрів – для примірялень, корпусних меблів магазинів та як декоративні елементи;
Для фрезерування написів, логотипів та створення 3D-ефектів.

4 фото.jpg

Пластик для стільниць (крайка)

Крайки для стільниць ТОВ "СВІСС КРОНО" призначені для обробки торцевої поверхні. Вони не лише захищають стільницю від вологості, але й покращують її зовнішній вигляд. Крайка виготовляється з пластику HPL, який повністю відповідає декору й структурі стільниці.

5 фото.jpg

Плити OSB/3

SWISS KRONO OSB/3 (деревостружкова плита з орієнтованою стружкою) – це декоративний високотехнологічний продукт з натуральної деревини. Завдяки інноваційній технології виробництва SWISS KRONO OSB/3 вдалося отримати екологічно безпечний, вологостійкий деревинний будівельний матеріал, якому притаманні природна пружність, гнучкість дерева та міцність металу.

Це універсальні плити, котрі можна використовувати для зведення каркасних і розбірних конструкцій, для обшивки зовнішніх і внутрішніх стін/мансард, для обшивки дахів, для виготовлення чорнових підлог та матеріалів для пакування.

6 фото.jpg


`