Swiss Krono
Swiss Krono

SWISS KRONO – лідер у виготовленні деревних матеріалів

swiss-krono.png

ТОВ «СВІСС КРОНО» – один із найбільших в Україні виробників деревних плит, який об'єднує заводи в Івано-Франківській, Львівській і Харківській областях. Компанія входить до складу швейцарського холдингу SWISS KRONO GROUP, який функціонує в багатьох країнах світу і пропонує широкий спектр інноваційної та екологічно чистої продукції.

Із чого все почалося?

Історія «СВІСС КРОНО» у всій повноті відображає шлях становлення вітчизняного ринку плитних матеріалів. Вона бере свій початок у 2000 році з заводу в місті Кам'янка-Бузька Львівської області. Саме тут була повністю модернізована лінія з виробництва деревостружкових плит, встановлений двоповерховий прес фірми «Dieffenbacher», а також перша лінія ламінування ДСП. Перша дерев'яна плита із заводу була випущена в лютому 2002 року.

Swiss Krono.jpg

Упродовж 2005 і 2006 років «СВІСС КРОНО» здійснює значні фінансові інвестиції та модернізує виробництво ще двох заводів – у смт. Брошнів-Осада Івано-Франківської області та смт. Солоницівка Харківської області

Swiss Krono.jpg

У січні 2008 року була змонтована лінія постформінгу для виробництва стільниць. Варто зазначити, що «СВІСС КРОНО» – перше і єдине на території України підприємство, яке почало виробляти плити ОСБ/3 (з зими 2012 року). Компанія й далі активно розвивається. Виробничі потужності зараз складають понад 700 тис. м3 на рік, 100 тис. з яких – виробництво плит ОСБ/3.

Стабільний колектив – запорука успіху

Колектив «СВІСС КРОНО» – організована команда однодумців, які націлені на загальний результат. Компанія приділяє велику увагу навчанню своїх працівників, формування нових перспектив і можливостей кар'єрного росту.

Екологічність понад усе!

Swiss Krono.jpg

Продукція SWISS KRONO абсолютно безпечна для людини й довкілля. У виробництві деревних матеріалів SWISS KRONO використовують тільки місцеву деревину.

Swiss Krono.jpg

Асортимент матеріалів для виробництва меблів досить різноманітний: шліфовані та ламіновані плити, стільниці, а також ОСБ/3 плити, які часто використовують у будівельній галузі. У виготовленні продукції дотримуються всіх норм якості та безпеки. Матеріали SWISS KRONO довговічні, стійкі до температурних перепадів, забруднень і вологості. Завдяки використанню у виробництві спеціальних в'яжучих речовин і клеїв, продукція відповідає міжнародним екологічним стандартам.

Swiss Krono.jpg

В основі роботи «СВІСС КРОНО» – постійний розвиток, розширення сфери застосування продукції, а також близькість складів до кордону й наявність власних під'їзних шляхів.


Колекція декорів One World Global

Колекція ONE WORLD від «СВІСС КРОНО» охоплює безліч однотонних, деревних і дизайнерських поверхонь, які можна поєднувати між собою.

Колекція допоможе реалізувати будь-які ідеї, створити нові можливості для дизайнерів і провести експеримент із різноманітністю текстур і кольорів.

Переваги колекції:

  • універсальна структура дерева;

  • сучасний дизайн;

  • екологічність матеріалів;

  • природна тактильність і малюнок;

  • ексклюзивний продукт від SWISS KRONO.

Колекція ONE WORLD наповнена яскравими кольорами й різноманітними структурами. З нею будь-який інтер'єр і меблі набувають індивідуального характеру. Створюючи лінійки декорів компанія надихалася всім, що нас оточує, сміливо поєднуючи традиційне дерево із сучасною кольоровою гамою. Так була створена колекція ONE WORLD, наповнена емоціями, настроєм і враженнями.

Продукція SWISS KRONO – найкраще рішення для оформлення інтер'єрів!

`