Виробник Scilm

Виробник Scilm
Виробник Scilm

Scilm — італійська якість кухонної фурнітури

Заснована понад сорок років тому, італійська компанія Scilm зробила безліч проривів у питанні виробництва якісної кухонної фурнітури. За ці сорок років відбулося чимало падінь і злетів, нових відкриттів і свіжих рішень, і сьогодні Scilm — це компанія із заслуженим світовим ім’ям.

Компанія Scilm була заснована в 1974 році. З того моменту цим підприємством було проведено чимало експериментів і впроваджено у виробництво безліч нововведень, які зробили фурнітуру для кухонних меблів більш оригінальною, функціональною й доступною. У 1994 році відповідність продукту ТМ Scilm найвищим світовим стандартам якості було підтверджено сертифікацією від ICILA: компанія отримала сертифікат UNI EN ISO 9001.

1 (156).jpg

У виробництві використовуються тільки сучасні, високоякісні матеріали й передові, перевірені методи. Scilm велику увагу приділяє питанню екології: екологічність товарів визначається матеріалами, з яких вони виготовлені. Це алюміній, а також АБС і ПВХ, які підлягають повному вторинному переробленню.

2 (139).jpg

Створювати нові концепції, вводити нові компоненти та інструменти, знаходити нові рішення компанії багато в чому вдається завдяки власній лабораторії. Тут, на метрологічному обладнанні Instron, проходили перевірку всі нові вироби, які згодом стали загальним надбанням у галузі створення модульних кухонь.

3 (106).jpg

Вироби Scilm проходять спеціальну антибактеріальну обробку: фурнітура, призначена для кухонного, вологого середовища, у якому легко заводиться й активно розмножується цвіль, а також багато хвороботворних бактерій, повинна мати особливий захист.

Сьогодні Scilm — найбільший у світі виробник кухонних комплектуючих з алюмінію. Він вже став лідером ринку в Італії, і набуває все більшої популярності в нашій країні.

4 (84).jpg

`