Виробник Lumine

Виробник Lumine
Виробник Lumine

Lumine – додаткове світло для ваших меблів

Меблеве освітлення є невід'ємною частиною сучасного інтер'єру. Це чудовий інструмент, з допомогою якого можна створювати затишок і комфорт у різних варіаціях. Торгова марка Lumine пропонує сучасне меблеве освітлення, яке відрізняється стильним дизайном і високою якістю.

lumine.jpg

Переваги торгової марки

З освітленням меблі «оживають», дарують тепло, привносять у будинок особливу атмосферу. Нові світлові технології дозволяють робити освітлення як декоративною частиною інтер'єру, так і незамінними елементами функціональності меблів. Світильники ТМ Lumine універсальні. Їхні промені можуть подати будь-які меблі в потрібному світлі, сконцентрувати увагу на предметах, які стоять на полицях. У колекції Lumine зібрані сучасні технологічні рішення в галузі меблевої світлотехніки, які відмінно підходять для освітлення ванної кімнати, кухонних меблів, передпокою, меблевих гарнітурів у спальні, у гардеробній або офісі.

Особливо популярні світильники, які вироблені за світлодіодними технологіями. Усе це завдяки компактним розмірам, низькій робочій температурі й мінімальному енергоспоживанню. Також вони витрачають на 80% менше енергії, ніж звичайні лампи, не дають ультрафіолетового випромінювання й мають довгий термін служби (до 50 000 годин).

lumine.jpg

Асортимент бренду

Торгова марка Lumine пропонує широкий вибір меблевого освітлення, яке допоможе зробити правильні акценти в інтер'єрі та ідеально підкреслить виграшні сторони меблів. В асортименті представлені світильники для основного освітлення, акцентні та для декоративного підсвічування.

  • Точкові світильники

Це універсальне рішення для світлових акцентів. Вони невеликі, мають високу енергоефективність і низьку температуру нагрівання, що робить їх ідеальними для установки на меблеві конструкції. Більшість із них впишеться в готовий меблевий проект, адже їхня установка не вимагає врізання.

  • Світлодіодна стрічка

Це універсальне джерело освітлення, яке дає змогу значно економити електроенергію й має низький нагрів у процесі роботи. Стрічка представлена в декількох кольорах, що відкриває простір для найсміливіших ідей. Завдяки гнучкості її можна застосовувати в найскладніших меблевих конструкціях.

Також в асортименті ТМ Lumine представлені світильники на ніжці, різні аксесуари, профілі для стрічок, сенсорні вимикачі, блоки живлення, RGB-контролер і пристрої для зарядки гаджетів.

Продукція Lumine зайняла лідируюче місце на ринку меблевого освітлення і здатна задовольнити запити найвимогливіших покупців.

`