Підключення сенсорного вимикача на дотик з LED-стрічкою
Нам знадобляться:
-
LED-3528 SMD стрічка, 60 LEDs/м, 4.8 Вт, 12 В, IP 20, холодне біле світло (97258). Ми підключаємо 1 м, відрізаний від 5-метрової бобіни;
-
Конектор для LED-3528 SMD з роз'ємом Jack 5,5 мм (12021);
-
Сенсорний вимикач на дотик (алюміній), 12 В, максимальне навантаження – 30 Вт (38924);
-
LED-адаптер, 18 Вт, 12 В, IP 20, кабель 1.5 м, вим., білий корпус (98604). Ми використовуємо блок живлення з достатньою потужністю, але в кожному конкретному випадку потрібно вираховувати необхідну потужність за формулою.
Отже, почнемо. Спочатку беремо штекер адаптера і вставляємо у вхідній роз'єм вимикача:
Після цього вставляємо вихідний штекер вимикача в роз'єм конекора.
Поки все повинно виглядати так:
Тепер вам потрібно відкрити кришку з'єднувача на конекторі та завести в нього стрічку. Пам’ятайте, що тиснення зі знаком «+» має бути навпроти позначення «+» біля контактної площадки стрічки, а «-» на з'єднувачі – навпроти знаку «-».
А потім закривайте кришечку конектора і вставляйте адаптер з вилкою в розетку. Все готово!
Врахуйте: для того щоб все працювало як треба, потрібно правильно вибрати блок живлення, виходячи з його потужності. Потужність блоку живлення повинна або відповідати мінімальній допустимій потужності блоку живлення, або бути більше неї.
Також зверніть увагу на те, що сенсорний вимикач має максимальне навантаження, яким він може керувати. У нашому випадку підключалися світлодіодні прилади, що мають значно меншу потужність, ніж 30 Вт, які зазначені в характеристиках сенсорного вимикача. В кожному індивідуальному підключенні потрібно окремо перевіряти відповідність потужності сенсорного вимикача потужності приладів, які підключаються.
Також пам’ятайте, що потужність сенсорного вимикача не враховується під час вибору блоку живлення.