Блог
Назад до списку статтей
Блог

Фасади Bel Viso Glass

Міцність металу та прозорі варіації

Фасади Bel Viso Glass
Название или описание изображения. Фото: Имя Фамилия. 2021 год

Додайте простору виразності з алюмінієвими фасадами Bel Viso Glass! Це унікальна комбінація міцної алюмінієвої рами та наповнення зі скла або дзеркала.

Стильний та лаконічний дизайн фасадів підходить для багатьох інтер'єрних рішень. Безмежний асортимент наповнення з послугами УФ-друку, матування, нанесення кольорової плівки дозволяє зробити щось унікальне.

Фасади Bel Viso Glass є універсальним варіантом для будь-яких інтер’єрних рішень. Вони мають особливу стійкість до високих температур і вологи, а також невибагливі у догляді.

Вибираючи фасади в алюмінієвому профілі, ви дбаєте про довкілля і свою безпеку. Фурнітура екологічна та виготовляється із перероблених матеріалів.

1.png

В основі понад 8 варіантів

анодованого алюмінієвого профілю з різними типами покриття від іспанського бренду CORTIZO, який захищає наповнення від механічних пошкоджень. Він стійкий до механічних пошкоджень і має приємну на дотик поверхню. Елементи фасаду збираємо під 45° та закріплюємо між собою металевими кутками.


Переваги

Гнучкість у виконанні нестандартних замовлень
10 років гарантії
Швидкий термін виконання замовлень

Типи профілів


Noventa графіт браш
Noventa чорний мат
Suave білий скло
Suave бронза скло
Oculto чорний браш
Oculto золото скло
R1 графіт браш
R1 золото поліроване
R1 нікель браш
R4 никель браш
R11 чорний скло
R11 срібло дзеркало


Додаткові послуги


Нанесення художньої обробки

Врізна ручка

Присадка під завіси

Як замовити?


Щоб отримати консультацію, заповніть форму нижче. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15 хв з моменту оформлення замовлення.

Назад до списку статтей
`