Блог
Назад до списку статтей
Блог

Дзеркала від ВіЯр – відображення вашої індивідуальності!

Запускаємо власне виробництво дзеркал.

Дзеркала від ВіЯр – відображення вашої індивідуальності!
Название или описание изображения. Фото: Имя Фамилия. 2021 год

Запускаємо власне виробництво дзеркал.


У давнину, щоб побачити своє відображення, люди вдивлялися у дзеркальну гладь води. Крім того, що вода виконувала функцію люстерка, вона ще й була символом чистоти та відображала бездонну небесну блакить.

А сьогодні дзеркало – це те, без чого неможливо уявити інтер’єр. Воно може візуально збільшити приміщення, додати природного світла та цікавих акцентів. ВіЯр запускає власне виробництво дзеркал! До замовлення доступні 9 лінійок у різних формах, розмірах і варіантах оздоблення. 

Втім, ми прагнули створити щось автентичне, щоб зберегти магічний тисячолітній зв'язок дзеркал і водойм. Ця ідея знайшла відображення у назвах наших лінійок.Особливості дзеркал ВіЯр


Форма

Кругла, овальна, квадратна, прямокутна

Виконання

Вертикальне/горизонтальне, прямі/заокруглені кути

Оздоблення

Єврофаска, фацет та художнє матуванняПереваги


Міцність

З тильної сторони дзеркала нанесена травмозахисна плівка, завдяки чому виріб не розлітається на уламки під час пошкодження.

Безпека

Грані дзеркал мають спеціальну обробку, що робить їх безпечними в користуванні.

Універсальність

Ми пропонуємо різні розміри та варіанти виконання дзеркал. Тому впевнені, що кожен знайде те, що треба!Щоб переглянути усі товари, переходьте у категорію Модульні меблі – Готові дзеркала. Ми виготовимо для вас будь-яке дзеркало протягом 3-4 днів із моменту оплати замовлення. Також ми можемо доставити товар зручним для вас способом.Відобразіть свою індивідуальність – замовляйте дзеркала у ВіЯр!Назад до списку статтей
`