Старт знайомства з BELTERNO: ми відкрили нову вершину інтер’єрного дизайну

15 липня феєрично пройшла перша презентація бренду.

Новини Старт знайомства з BELTERNO: ми відкрили нову вершину інтер’єрного дизайну

Ми довго готувалися, щоб вразити гостей на першому знайомстві. І раді, що презентація нового бренду каменю BELTERNO стала яскравим спогадом для наших учасників. Час, проведений за містом у приємній компанії, невимушена атмосфера, безліч усмішок і багато спілкування стали особливістю заходу.

Цього спекотного дня ми освіжалися прохолодними напоями, готували паелью з шеф-кухарем, ділилися одне з одним гарним настроєм і знайомилися з перевагами виробів із каменю BELTERNO. А також відвідали екскурсію із виробництва, де дізналися більше про виробничі процеси та італійське обладнання Breton S.p.A для обробки каменю. Вважаємо, ідеальне поєднання відпочинку та знайомства з преміальними матеріалами для оформлення інтер’єрів. Звісно, не обійшлося без краш-тесту продукції, яку ми влаштували прямо під час майстер-класу – випробування гарячим, гострим і важким стільниця BELTERNO з керамограніту пройшла успішно. Також ми розіграли багато корисних подарунків, серед яких були і вироби з каменю нашого бренду.

Дякуємо, що активно ділилися публікаціями та враженнями у соцмережах! Сподіваємось, знайомство з BELTERNO надихнуло вас на масштабні ідеї та нові проекти.

Ця презентація стала першою із серії презентацій виробів із каменю BELTERNO. Ми запланували ще декілька заходів у такому форматі, щоб познайомити ближче із перевагами продукції бренду – стежте за новинами на сайті.

Назад до списку статтей
`