Старт 9 сезону «Академії ВіЯр»! Відкрили новий сезон тренінгом з ефективних переговорів

4 вересня вчилися вести переговори, застосовуючи тактики та прийоми комунікації.

Новини Старт 9 сезону «Академії ВіЯр»! Відкрили новий сезон тренінгом з ефективних переговорів

Стартував 9 сезон «Академії ВіЯр»! Ми довго готувалися, щоб у новому сезоні вам було ще цікавіше! Ще більше корисної інформації, професіоналів із різних сфер, інтерактивів та спілкування чекає на вас. Стежте за анонсами, адже ми підготували багато корисного.

А навчальний сезон «Академії ВіЯр» розпочали з тренінгу з ефективних переговорів. На ньому учасники вчилися використовувати комунікацію як інструмент ведення бізнесу. Разом зі спікером Леонардом Завалкевичем – автором книг із комунікацій і бізнес-тренером розкривали тонкощі ведення переговорів та головні стратегії спілкування.

Під час тренінгу учасники «прокачали»:

  • Техніки ведення діалогу;

  • Тактики та прийоми впливу;

  • Стратегію комунікації під час переговорів.

Закріпили отримані знання іграми, які допоможуть учасникам більш ефективно працювати в команді, застосовувати головні інструменти комунікації та вибудовувати свою позицію у переговорах. Також серед гостей заходу провели розіграш подарунків та подарували кожному тематичні сувеніри.

Дякуємо за вашу активність та прагнення ставати краще! Сподіваємось, що новий сезон зарядить вас на нові досягнення в меблевому бізнесі. Чекаємо на наступних заходах!

На всіх чекає приємний бонус – чек-лист від спікера у нашому телеграм-каналі. Переходьте за посиланням!

Назад до списку статтей
`