Відкриваємось у Вінниці! Запрошуємо розділити грандіозне святкування з нами

Ближче знайомимось, більше спілкуємось і даруємо подарунки найдопитливішим!

Новини Відкриваємось у Вінниці! Запрошуємо розділити грандіозне святкування з нами

Свято грандіозних відкриттів нових шоу-румів прямує до Вінниці! Тепер у ще одному куточку України ми готові зустрічати клієнтів і пропонувати високоякісні товари та сервіс. Завітайте до святкового шоу-руму, де на вас чекатимуть цікаві активності, нові знайомства і подарунки від наших ТМ, а також цінні призи!

Наше відкриття триватиме два дні – 25.03 та 26.03. Воно пройде в форматі інтерактивної виставки – підходьте до стендів, знайомтеся з товарами і спілкуйтеся з product-менеджерами в неформальній обстановці. Щоб розділити з нами незабутню атмосферу та взяти участь у розіграші призів, обов’язково зареєструйтесь, адже кількість місць обмежено.

Із 11:00 до 13:00 та з 15:00 до 17:00 біля стендів із продукцією на вас чекатимуть наші product-менеджери. Цікавтеся товарами та ставте запитання – збільшуйте свої шанси виграти приємний подарунок!

Також, окрім цього, на вас чекає ще багато цікавого та захоплюючого! Тому поспішайте реєструватися і відвідайте нас, щоб провести весело час разом. Чекаємо вас у новому шоу-румі за адресою: Вінницька обл., с. Зарванці, вул. Одеська, 2.

Назад до списку статтей
`