Новий шоу-рум у Рівному! Запрошуємо розділити відкриття з нами

Будемо багато спілкуватися, знайомитися з асортиментом і розігрувати подарунки.

Новини Новий шоу-рум у Рівному! Запрошуємо розділити відкриття з нами

У нас чудова новина – ми відкриваємося у Рівному! І тому оголошуємо святкування на честь створення ще однієї клієнтської сім'ї у ще одному місті!

22.04 і 23.04 запрошуємо до нашого нового шоу-руму – буде весело, пізнавально, а головне – дуже атмосферно! Також ми не забули про найприємніше – на вас чекають розіграші цінних призів і подарунків від наших ТМ. Обов'язково реєструйтеся, щоб розділити святкування з нами, адже кількість місць обмежена.

Із 11:00 до 13:00 і з 15:00 до 17:00 біля стендів із продукцією на вас чекатимуть наші product-менеджери. Будемо презентувати наш асортимент у форматі інтерактивної виставки, де ви зможете підходити до стендів із продукцією і в неформальній обстановці спілкуватися з product-менеджерами.

Цікавтеся товарами і ставте багато запитань, адже цим ви збільшуєте свій шанс виграти подарунки! А які будуть подарунки – невеликий секрет! Приходьте, беріть участь в активностях і розіграшах – і, можливо, саме ви станете щасливим власником призу!

Також не забуваємо про дотримання маскового режиму.

Не пропустіть святкування у вашому місті – відвідайте нас за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 106. Запрошуємо поринути в урочисту атмосферу разом із нами!

Назад до списку статтей
`