Вироби з каменю Belterno

Вироби з каменю Belterno®

Ми створюємо інтер'єрні акценти і великі гармонійні проекти. Наша місія – наповнити вашу оселю красою, незалежно від масштабу робіт. Керамограніт, кварцит, акриловий камінь і компакт-плита, різні декори та поверхні. Ми працюємо з матеріалами та обладнанням провідних брендів. Професіонали BELTERNO виконають замовлення оперативно та з бездоганною точністю. Втілюйте свої ідеї разом із нами!

ВИРОБИ 

  • Мийки і раковини
  • Стільниці
  • Меблеві фасади
  • Стінові панелі
  • Підвіконня

МАТЕРІАЛИ

  • Керамограніт
  • Кварцит
  • Акриловий камінь
  • Компакт-плита
BELTERNO by Viyar – вершина Вашого інтер'єру! Якість та елегантність у кожній деталі!
Discover Belterno – розкрий потенціал матеріалів
Матеріали
Виробництво
Обладнання

При виробництві продукції BELTERNO by Viyar використовуються інноваційні технології та обладнання Breton S.p.A.

Італійська компанія Breton S.p.A. – світовий лідер у виробництві верстатів для обробки каменю, металу та інших матеріалів. Власні конструкторські бюро та лабораторії займаються впровадженням нових технологій і розробкою техніки.

Обробні центри Breton відрізняються надійністю, інноваційністю та високими виробничими характеристиками. Це дозволяє виконувати замовлення оперативно і з бездоганною точністю.

Технології

Оптимізація виробничих процесів, постійний розвиток і навчання разом з нашими партнерами дозволяють нам давати найкращий результат щодня.

Виробництво BELTERNO by Viyar розташоване у Василькові. Площа виробничих приміщень становить 2000 м².

Чітко продумані етапи та технології виробництва, автоматизовані лінії та професіоналізм – ось основи нашої роботи.

Над виконанням замовлень працюють досвідчені майстри, які постійно підвищують свій професійний рівень і контролюють якість продукції на кожному етапі.

Матеріали
Ретельний відбір сировини для виробництва – основа якісного готового виробу, який прослужить вам роками й буде відповідати всім потребам. Тому ми зупинилися на світових виробниках – іспанських, італійських, австрійських та інших визнаних брендах. Їхні товари вибирають у всьому світі. Тому вибираємо і ми. Надійні постачальники та сертифіковані матеріали – гарантія якості. Сертифікати у нас представлені в розділі "Завантаження". Вибирайте тільки перевірене з BELTERNO by Viyar.
Сервіс
Ми відповімо на ваші запитання і допоможемо розібратися з усіма моментами – від вибору матеріалу до отримання готового виробу. Усі принципи сервісу "ВіЯр" – це принципи бренду BELTERNO by Viyar. Наші консультанти завжди на зв'язку. Швидка і зручна доставка, замірювання, обслуговування – кожен елемент сервісу повинен залишити у вас позитивний відгук. Це наша головна мета.
Заповнення форми
Заповніть форму зворотного зв'язку, і наші менеджери зв'яжуться з вами протягом дня. Ми працюємо з 09:00 до 18:00
Дзвінок експерта
Надайте нашому експерту розміри й іншу інформацію про майбутній виріб та отримайте попередній розрахунок вартості
Оформлення замовлення
Отримайте рахунок для оплати вашого замовлення
Замірювання
Підготуйте об'єкт для здійснення замірів та узгодьте деталі замовлення при замірюванні.
Розробка технічної документації
Наші фахівці підготують всю необхідну технічну документацію для узгодження з вами.
Запуск у роботу
Після узгодження технічної документації ми розрахуємо дату готовності, а замовлення відправиться в роботу.
Монтаж виробу
Монтаж виробу виконується в узгоджений зручний для вас час. Усі деталі уточнюються окремо з менеджером.
Переваги роботи з Belterno®
Найкращі матеріали
BELTERNO працює з найкращими. Кожен із матеріалів представлений топовими брендами. Основою для вибору партнерів є якість, іноваційність і асортиментність продукції.
Ідеї без обмежень
Ми не знаємо меж! Досвід роботи з різними матеріалами допомагає підібрати ідеальне рішення для вашого виробу, оцінивши всі їхні переваги й особливості.
Технологічність
BELTERNO – це не тільки якісні матеріали, але й найкраще обладнання та технології. Спеціальний вимірювальний прилад Proliner забезпечить точність замірів на об'єкті, а італійське устаткування Breton – точність виготовлення. Після чого наші майстри доведуть виріб до ідеалу.
Індивідуальний підхід
Ми готові реалізувати найскладніші та найкреативніші ідеї! Ви завжди можете обговорити свої побажання з менеджерами, і разом ми знайдемо рішення.
В пошуках новинок
Ми завжди шукаємо нові матеріали та технології і відкриті до експериментів. Якщо у вас є нестандартні та цікаві проєкти, неодмінно звертайтесь. Будемо креативити разом!
Гарантія
Ми здійснюємо гарантійне обслуговування виробів протягом 30 років із моменту монтажу. Замовляючи стільниці, мийки та інші вироби BELTERNO, ви вибираєте надійність.
`