Сміливість

Українці, сміливість стала нашим брендом. Можливо, спочатку хтось у нас сумнівався. Тепер ми надихаємо весь світ. З початком повномасштабної війни ми всі боремося на багатьох фронтах: воєнному, інформаційному і, звісно, економічному. Компанії, що продовжують працювати в умовах воєнного стану, забезпечують надійний тил для наших захисників. До того ж, зберігаючи робочі місця, ми дбаємо про добробут тисяч українських родин.

ВіЯр долучився до числа сміливих українських компаній. З першого дня, що змінив наші життя, ми допомагаємо ЗСУ і волонтерам, надаючи матеріали, транспортні засоби, одяг та інші необхідні речі. Робимо все, що наближає перемогу України. Ми одразу відновили роботу філій у регіонах, де це можливо і безпечно. Ми подовжуємо надавати все для виготовлення меблів, адже люди потребують комфортних умов життя. Де б вони не були – вдома чи в іншому регіоні, чекаючи, коли нарешті можна буде повернутися додому.

Щодня виходити на роботу, приймати і виготовляти замовлення, доставляти їх по країні – це, безумовно, теж сміливість. І ми дякуємо нашим захисникам, які є для нас натхненням та прикладом відваги. Знайте, що за вами вся Україна.

“Насправді ось це – наш бренд. Ось це – бути нами. Бути українцями. Бути сміливими. Якби всі у світі мали хоча б десять відсотків сміливості, яку маємо ми, українці, то взагалі жодної небезпеки для міжнародного права просто не було б. Жодної небезпеки для свободи народів не було б. Будемо поширювати нашу сміливість. Почнемо спеціальну глобальну кампанію. Будемо навчати світ бути не просто трохи, а на повну сміливими. Як ми, як українці”.

Президент України Володимир Зеленський
`