Staron
Staron

Samsung – найбільший південнокорейський виробник електроніки

На світовому ринку торгову марку Samsung багато хто знає як успішного виробника сучасної побутової техніки будь-якого призначення і всіх актуальних типів. Але це тільки лише один із напрямів бренду. Міць концерну настільки велика, що дає змогу займатися багатьма галузями, у тому числі й хімічною.

Samsung – лідер високоякісної продукції

Бренд був заснований в 1938 році. Із самого початку Samsung був успішним проектом, який став одним із символів корейського економічного дива. Американські інвестиції допомогли амбітній компанії подолати небезпеки зростання і вивели її на світовий ринок як одного з лідерів високоякісної продукції.

Staron.jpg

Зараз під цим брендом виробляються різні товари, починаючи від мікрохвильовок і закінчуючи суднами. У представництвах корпорації працює майже 500 000 співробітників, а південнокорейське місто Сувон, де розташовується штаб-квартира Samsung Electronics, уже давно називають «Самсунг-Сіті».

Staron.jpg

Також у концерн входить підрозділ SamsungCheilIndustriesInc, яке презентувало ринку сучасний матеріал для обробки меблів та інтер'єру – штучний камінь Staron®.

Staron® – це гарантована якість і стиль!

Уперше цей продукт був випущений у 60-х роках минулого століття. До цього моменту на ринку вже були подібні стандарти якості та вимоги до продукції, тому Samsung поставив собі за мету зробити матеріал ще кращим, і ця мета була досягнута. Сьогодні бренд Staron® впевнено підкорює ринок багатьох країн, пропонуючи бездоганну якість акрилової поверхні. На ринках Америки, Європи і Японії продукцію цієї торгової марки знають давно й навіть використовують у виготовленні різних поверхонь. Staron.jpg

Завдяки використанню передових наукових технологій продукція Staron® може похвалитися такими унікальними якостями, як твердість і пластичність, екологічність, стійкість до хімічних впливів, водостійкість, довговічність і податливість в обробці й ремонті. Колірна гамма Staron® налічує сотні позицій. Технологія його обробки максимально проста, вдосконалена до дрібниць і максимально пристосована до можливостей меблевих підприємств. Дуже часто акриловий штучний камінь використовується для виробництва стільниць і підвіконь. З огляду на всі ці особливості можна стверджувати, що придбання штучного каменю від Samsung стане завжди вигідною покупкою.

Staron.jpg
`