DU PONT
DU PONT

DuPont – перший виробник штучного каменю

Багаторічна історія сімейного підприємства DuPont у всій повноті відображає шлях становлення великого бізнесу. Це драматичні й захопливі роки з безліччю проривів, випробувань та експериментів.

Від порохового заводу до концерну

Компанія була заснована 1802 року поблизу м. Вілмінгтон, штат Делавер. Засновник цієї промислової імперії – французький хімік Елетер Ірене Дюпон.

DuPont.jpg

Історія DuPont налічує понад 200 років, і половину з них компанія займалася виготовленням пороху.

20 століття стало для концерну століттям розвитку і процвітання. Спочатку були відкриті заводи з виготовлення динаміту. Потім компанія активно займалася розробленням і впровадженням нових матеріалів на основі полімерів. Зараз ці матеріали використовує у своєму виробництві багато світових брендів. Це допомогло DuPont перетворитися на великий та відомий концерн.

DuPont.jpg

Сьогодні DuPont – це транснаціональна корпорація, яка працює в різних сферах: від хімічної до фармацевтичної промисловості.

Corian®

Бренд DuPont відомий завдяки винайденню трендового оздоблювального матеріалу під назвою Corian®, який був запатентований 1967 року. Вперше його представили на виставці Національної Домобудівної Асоціації у Х'юстоні, штат Техас. У палітрі було тільки чотири декори – Olive Mist, Autumn Gold, Cameo White і Dawn Beige. Останні два до сьогодні є найбільш затребуваними кольорами Corian®.

Міцність і зносостійкість, широка палітра кольорів, легкість у догляді, екологічність, можливість створювати вироби будь-якого розміру та форми – ці характеристики забезпечили акриловому каменю популярність у багатьох сферах. Його використовують архітектори, дизайн-бюро та виробники меблів.

Corian.jpg

До складу композитного матеріалу входить тригідрат алюмінію, акрилова смола та харчові пігменти. Усі ці інгредієнти є безпечними для людини та довкілля.

В асортименті Corian® представлені як однотонні декори, які не виходять із моди, так і імітації натурального каменю та поверхні з вкрапленнями. Також бренд створює ексклюзивні декори для особливих комерційних проектів.

Corian® – це матеріал преміум-класу. Він використовується для виготовлення кухонних стільниць, підвіконь, барних стійок, стійок-ресепшн та інших виробів.

Corian.jpg

Montelli®

Аналог Corian® – штучний камінь Montelli®, який був створений 1995 року. Це міцний, довговічний та естетичний композитний матеріал, який використовується для інтер'єрів ванних кімнат, виготовлення кухонних стільниць, підвіконь, меблів та облицювання стін. Матеріал екологічний та гігієнічний. Він не вбирає забруднення й запобігає утворенню грибків і плісняви.

Montelli® має великий вибір декорів та текстур, що дає змогу гармонійно поєднувати вироби з іншими предметами інтер'єру. Також можна поєднувати кілька кольорів в одному виробі.

При виготовленні штучного каменю Montelli® використовуються поліефірні смоли, що гарантує високу якість продукції.

Montelli®.jpg

Незважаючи на більш доступну ціну, Montelli® має всі ті властивості, що і Corian®. Єдина відмінність – це нездатність змінювати форму при нагріванні. Тому він підходить тільки для виробів простої форми.

Штучний камінь DuPont – символ надійності та високої якості!

`