Будь ласка, виберіть мову, яка для вас зручніша


Послуги та виробництва

Статус готовності

Перейти >

Зворотній зв'язок

Терміни готовності замовлення
*при замовленні та оплаті сьогодні до 18.00

Перейти >

Скачайте актуальний прайс лист
із залишками товару

Завантажити залишки, xls

Скачайте актуальний прайс лист
із залишками товару

Завантажити залишки, xls

Viyar workshop
DIY: Тумба під телевізор | Розіграш
6 простих дизайнерських прийомів. Оновіть інтер’єр легко!
Що таке смарт-квартира? Ідеї для маленьких квартир

ПРО КОМПАНІЮ

Про компанію "ВіЯр"

Компанія «ВіЯр» – одна з найбільших в Україні компаній, що спеціалізується на продажу меблевих комплектуючих і наданні супутніх послуг. Компанія заснована в 2002 році. На сьогодні мережа «ВиЯр» представлена трьома філіями по Києву, філіями в Харкові, Дніпрі, Львові, Черкасах, Полтаві, Вінниці, Житомирі та Рівному.

У «ВіЯр» ви зможете знайти все, що потрібно для виготовлення меблів і облаштування зручного і затишного житла. Серед основних товарних груп:

  • Плитні матеріали та крайка;

  • Функціональна і лицьова фурнітура;

  • Розсувні системи;

  • Фасади;

  • Вбудована техніка для кухні.

Продуктовий портфель компанії нараховує більше 20000 позицій, а це означає, що під кожен проект ви зможете знайти відповідні матеріал і фурнітуру, що матимуть потрібні вам якості, декори, розміри та ін.

Сьогодні в асортименті «ВіЯр» представлена продукція компаній зі світовим ім'ям: Egger, Cleaf, AGT, Hautematerial, Hettich, Cosma, Marella, Ricci, Saviola, Kronospan, Vibo, Franke, Rehau, Scilm, Swiss Krono, Niemann, Rejs, Luxeform та інших. Також компанія активно розвиває власні бренди, щоб наповнити ринок України меблевою фурнітурою з високою декоративністю, якістю європейського рівня і доступною вартістю. Саме з цією метою було створено розсувні системи Starke, функціональна фурнітура Muller, лицьова фурнітура Ferro Fiori, меблеве освітлення Lumine, фасади Bel Viso.

У «ВіЯр» ви також можете замовити практично всі можливі виробничі послуги. Для цього вам потрібно лише придбати в нашій компанії необхідний матеріал і надати менеджеру деталювання проекту (перелік усіх деталей із зазначенням їх габаритів і сторін, які підлягають крайкуванню). Обробка матеріалів здійснюється на сучасному обладнанні. Також ви можете оформити замовлення на виробничі послуги, не виходячи з дому чи офісу, за допомогою нашого сервісу онлайн-оформлення замовлень ViyarPro. З його допомогою можна замовити обробку ДСП, МДФ, ДВП, стільниць: порізку на деталі, крайкування, свердління, фрезерування, а також обробку скла та дзеркал.

У «ВіЯр» є власний освітній проект – «Академія ВіЯр». На семінарах наші клієнти знайомляться з новими продуктами асортименту, проходять майстер-класи по роботі з різними матеріалами і фурнітурою, дізнаються про актуальні тренди, а також про те, як ефективніше продавати свій товар і свої послуги.

Замовлення через інтернет-магазин приймаються цілодобово, обробляються з 8:00 до 20:00 в будні дні, з 9:00 до 18:00 в суботу та неділю

Виготовляти меблі стає просто разом з «ВіЯр»!


наші партнери