Як пройшла презентація новинок Egger 20/22?


Як пройшла презентація новинок Egger 20/22?

4 та 5 лютого в «Академії ВіЯр» пройшли одразу 4 семінари, присвячені новинкам від австрійського виробника Egger! Ми знайомилися з колекцією ДСП і стільниць 20/22, а також із новими матеріалами та цифровими рішеннями. Крім того, всі охочі змогли обміняти колодки декорів 17/19 на нові.

Під час презентації колекції представники Egger розповіли, що палітра ДСП оновилася на 30%, а стільниць – на 60%! При її розробці компанія орієнтувалася насамперед на запити і потреби клієнтів, а також на останні дизайнерські тенденції. Спікери продемонстрували 9 стендів зі зразками, серед яких деревоподібні декори, імітації каменю та інших матеріалів, уніколори (як пастельні, так і насичені, яскраві кольори).

Оновлення торкнулися й іншої продукції, зокрема компакт-плит та крайок. Їх у асортименті виробника понад 3000 варіантів, серед яких є і відповідні крайки до нових декорів!

Крім матеріалів, компанія розробляє сучасні цифрові рішення. Це бізнес-портал для клієнтів і додаток Egger Decorative Collection App, який буде доступний найближчим часом. За допомогою додатка ви зможете знайомитися з новими декорами і швидко та зручно демонструвати їх клієнтам.

Знайомство з новинками Egger було цікавим і надихаючим. Колекція 20/22 дає ще більше можливостей для створення неординарних і сміливих поєднань!

А ми чекаємо вас на наступних заходах «Академії ВіЯр», тож слідкуйте за нашими анонсами!

Назад до списку новин